Wpis z mikrobloga

Czas do 14 grudnia tak szybko mija.. Wszystkie papiery do szpitala juz gotowe. Do wczoraj myslalam, ze to sen dopoki nie dostalam juz ostatniej potrzebnej rzeczy.
8 lat szukania przyczyny roznych objawow.
27.10 br diagnoza.
14.12 operacja. Licze, ze po pozbyciu sie kolegi z mozgu bedzie juz tylko lepiej.
Mam nadzieje, ze to moj pierwszy i ostatni raz gdy na skierowaniu do szpitala widnieje napis "nowotwór" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki, dodajcie troche otuchy bo cholernie sie boje :(
#gorzkiezale i jak na razie 20 letni #rozowypasek #przegryw
  • 253
@iczka90:
1. po co mam chcieć zobaczyć beniz?
2. u siebie widzę, więc pkt 1.

3. mój znajomy nie lubiał zdjęć, nie lubiał pozować, nie lubiał umieszczać się gdziekolwiek. jednak w wyniku choroby stwiedził, że jak umrze to nikt nie będzie nawet wiedział jak wyglądał, bo żadnych pamiątek po nim nie ma. nawet jego dzieci miały by raptem 2-3 fotografie ojca sprzed ich narodzin. tak więc chętniej pozuje, publikuje zdjęcia
@Noelia: To ja też się przyłączam do życzeń i oczywiście powodzenia i pomyśl, że w Święta już będzie wszystko ok i będziesz dochodziła do siebie coraz lepiej się czując, bez dotychczasowych problemów ;) I skończą się uciążliwe wizyty w szpitalach, co najwyżej jakieś badania będą ;)
@Noelia: nie bój się i powodzenia! ja również na początku tego roku pozbyłam się dwóch takich cwaniaków z głowy, ale były nieoperowalne, a szybko rosły skurczybyki... gdyby mój endokrynolog nie znalazł szybko ośrodka w Hanowerze, który mi zrobił operację nożem gamma, to już ze dwa miesiące później by mnie nie było ;<
masz szczęście z taką troskliwą mamą, dzięki niej będziesz zdrowieć już za kilka dni! (