Wpis z mikrobloga

@karol12ek: magia wygasła w 2013, totalnie. Byłem na poprzednich edycjach a potem chyba za dużo hołoty się pojawiło. Nie trawię tego, ludzi którzy wychodzili z M83 masowo bo zagrał Midnight City? Albo ludzi wychodzących w połowie koncertu bo Blur nie grał Song 2? Poza tym, szanujmy się, wiele innych festiwali potrafi lepiej podawac artystów, nie bawi się w ogłaszanie headlinerów raz na miesiąc.
@gibpotatoe: no właśnie to jest najgorsze, taka hołota, która przyszłą dla jednego kawałka. Co do podawania artystów też mi osobiście się to nie podoba, bo trochę irytujące, ale tu chodzi o ceny biletów- po taniości idziesz w ciemno, raczej dla maniaków. Mimo wszystko wydaje mi się, że to jeden z nielicznych festiwali, gdzie jest jakiś konkretny poziom, nie mówię, że jedyny, ale jeden z niewielu
@karol12ek: jestem w rozkroku.. za stary, żeby skakać z gimbazą, za młody, żeby przyjść z dzieckiem
Byłem teraz po 3 latach przerwy i .. było przeciętnie. Z kolei nastoletnia chrześnica wybawiła się nieźle przy metroseksualnych wokalisach.
@gibpotatoe: no nie wiem, możliwe, bo na offie nie byłem, a sami wykonawcy, wg mnie średnio, ale szanuję Twoje zdanie.
@brmstufldigart: wiadomo, co kto lubi. Ja idę z dziewczyną i szczerze bardzo się tym jaramy. Wiadomo, są różne zespoły, ale moim zdaniem jest naprawdę sporo poważnych i konkretnych marek, które warto zobaczyć na żywo
@karol12ek: heh.. z dziewczyną byś się bawił wszędzie dobrze. Moja refleksja jest taka, że coraz mniej jest gwiazd, które nagrały kilka płyt a coraz więcej takich, co mają milion wyświetleń. takie czasy panie.
Z kolei chętnie przejechałbym się z młodym za kilka lat, bo zawsze można się pokręcić w 3-mieście i organizacja na dobrym poziomie
@karol12ek: Linę up sie zapowiada ciekawie, ale ten z obecnego roku był jeden z najlepszych! Oczywiście dla każdego cos innego miłego. Ludzie niezmiennie super. A ze jeżdżą młodsi? Maja prawo. Zawiozłem bratanice pierwszy raz. I sie wkręciła co mnie cieszy.
@karol12ek: Jadę po raz pierwszy w życiu z dziewczyną i kilkoma znajomymi. W sumie jestem ciekawy jak to wszystko wygląda bo do tej pory jeździłem na zdecydowanie mniejszy festiwal (Cieszanów). Kogo bym chciał zobaczyć...oj wielu ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. Radiohead, 65daysofstatic, Warpaint, Foals, Interpol...żałuję, że nie pojechałem w 2014 roku - line up bardzo przypadł mi wtedy do gustu.