Wpis z mikrobloga

Chciałbym oddać w dobre ręce konto GOG ze znajdującą się tam grą #wiedzmin3 wraz z dodatkiem Hearts of stone. Wystarczy zaplusować. Osobę która otrzyma konto wraz z grą wylosuję przez mirkorandom. Plusy zbieram do jutra do godziny 18:00 (zrobię to po powrocie z pracy). Uprzedzam że z tego co wiem nicku w GOG nie da się zmienić więc jest skazany na mój. Passy podam na privie. #rozdajo #gog #gry

Wołam @Oryginalny_nikt bo wiem że chciał
MrTofu - Chciałbym oddać w dobre ręce konto GOG ze znajdującą się tam grą #wiedzmin3 ...

źródło: comment_DPxwXI3AQCsMxDi6oWVsg3K4aNBrope0.jpg

Pobierz
  • 24
@marnujezycieiwytez: Bo tutaj masz człowieka który zapłacił, pograł i oddaje konto dalej, JEDNEJ osobie - tak jak by oddawał pudełkową grę. Jednocześnie on sam straci prawo do dalszej gry; można się zastanawiać czy twórca nie traci (po to były różne DRMy) ale parę lat temu firmy odpuściły i jest w miarę swobodny handel grami.

Tam masz jedną grę na koncie udostępnianą dla setki/tysięcy osób; autor zarobił tylko na jednej kopii, a
@TheGhost910: konto na GOG w przeciwienstwie do torrenta zapewnia legalne aktualizacje gry. Poza tym gra nie jest powielana tak jak przy torrentach co w moim mniemaniu nie jest piractwem.