Wpis z mikrobloga

I to jest moim zdaniem zdrowy wykres, najwięcej średniaków, jak ktoś ma najwięcej filmów słabych, albo bardzo dobrych, to coś jest nie tak.


@Od_jutra_nie_cpam: taki wykres świadczy, że oglądasz pełen zakres filmów, jak robisz selekcję przed oglądaniem, to nie uzyskasz rozkładu normalnego. Poza tym ja z zasady nie oceniam jak nie obejrzę całego, więc dużo słabych nie doczeka się oceny.
@Duke_Nukem: moi znajomi są świrnięci na punkcie filmów klasy Z typu Sharknado i zostałam wielokrotnie zmuszona by je oglądać. To chyba moje najmniej obiektywne oceny bo z zasady coś, na czym nie mogę wysiedzieć przez 5 minut traktuję jak najgorsze z najgorszych. Po prostu czegoś innego oczekuję od filmów.
@zsklbnpsk: Dzięki, zaspokoiłaś moją ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja co prawda lubię kino klasy B (niższych też, ale nie rozróżniam:)) jednak głównie z lat 80-90. Klasyki (i mniej znane też, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć) typu Toksyczny Mściciel, Napromieniowana Klasa, Martwica mózgu czy Re-Animator mają u mnie wysokie oceny. Szarkandów itp nie oglądem (jeszcze) i nie wiem czy mnie wciągną, bo nie przepadam za CGI,