Wpis z mikrobloga

W związku z praktykami, do których nawołują na jednym z portali postanowiliśmy, że powinni oni odpocząć od Wykopu. Ich domena została zbanowana.
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomaszu: Jakby nie patrzeć zamieszczanie jakichkolwiek linków generuje na Wykopie (lub na innych portalach ruch), a ruch przekłada się na ilość odsłon reklam potencjalnych reklamodawców. Jeśli o mnie chodzi to szanuje decyzję administratorów Wykopu, nie zamierzam jej podważać, a jedynie chcę poznać jasne i precyzyjne zdanie spółki Wykop. Tzw. "nawoływanie" do umieszczania linków prowadzących do treści umieszczonych w portalu Nowy Ekran (czy jakimkolwiek innym) działa w obie strony, nie tylko
  • Odpowiedz
@paczek666: Ależ jakie "moje akcje"? Wolę usłyszeć precyzyjną odpowiedź pracowników Wykopu, niż samemu sobie odpowiadać na zadawane przez siebie pytania. "Na tym "Nowymekranie" są naprawdę paskudne rzeczy" - jakie?

Zadziwiające, jak wszyscy walczą o to aby nie było cenzury internetu, ale jak tylko jest gdzieś możliwość pisania bez cenzury to od razu odzywa się "płacz i zgrzytanie zębów" i komentarze "a bo tam dzieją się straszne rzeczy..."
  • Odpowiedz
grishko tworzysz spiskową teorię dziejów, robisz pospolite ruszenie u "swoich". Typowe fobie ultraprawicy. Co do paskudnych rzeczy wystarczy na tej waszej stronce przeczytać tytuły artykułów w stylu "Niesiołowski i Hołdys zrobienie w ch..." i nawet kropokowanie wam nie pomoże. Ta twoja strona to ziejący neinawiścią brukowiec politycznie zdefiniowany na bardzo prawo.
  • Odpowiedz
@wykop: Radzę się jeszcze raz porządnie zastanowić na tą "cenzurą" NE... Walczycie z ACTA, a tu takie kwiatki ?

Czyli jak ktoś z domeny wordpress.com też napisze podobny wpis, co na NE, też będzie ban ??????
  • Odpowiedz
@wiedziecczemu: jaka cenzura? jak ktoś ci sra do ogródka, to podajesz mu papier i zapraszasz do ponownego skorzystania?

nie chcieli się bawić uczciwie, stosując się do, szeroko rozumianej, a już dziś może ciut zapomnianej, netykiety, to z nami już się bawić nie będą w ogóle.

@grishko: nie czaruj nikogo. to NE zyskuje nieporównywalnie więcej na tym, że jest na wykopie a nie odwrotnie.

btw: przeprosił ktokolwiek z NE
  • Odpowiedz
@stekelenburg: dokładnie tak, jeden z wielu użytkowników portalu napisał taki post i o czym to świadczy? chyba tylko o tym jak łatwo jest wmanewrować administracje wykopu w banowanie domen. Czyli co ja teraz na salonie24 czy na blog onet pl zrobie podobny wpis i co zablokujecie całe domeny? Wylaliście dziecko z kąpielą i tyle. żarl.ru!
  • Odpowiedz
@grishko: powiem tam, twój lament sprawia wrażenie, że wasz serwis opiera się tylko na odwiedzinach z Wykopu i nie zapominaj, że Wykop jest własnością prywatną gdzie Administratorzy mogą robić co im się żywnie podoba. Nie sądzisz chyba, że Wykop zbiednieje po zbanowaniu Twojej strony :)? No chyba, że myślisz o Wykopie tylko i wyłącznie jako o środku zarobku co nie brzmi fajnie :/
  • Odpowiedz
@grishko: a wystarczyło przeprosić za ten wpis, stwierdzić że było to niepotrzebne i... tyle, sądzę że nikt by się do tego nie przyczepił, zyskalibyście zwolenników itd. A co do zablokowania - jakbym był administratorem to choćby tylko po to by pokazać że coś takiego nie jest tolerowane bym postąpił podobnie. Następne portale zastanawią się nim zaczną nawoływać do czegokolwiek na wykopie, bo maja prawo, a ACTA nie ma nic do
  • Odpowiedz
@Pol753: Nie lamentuję, bo nie ma najmniejszego powodu :), ale chcę usłyszeć oficjalne zdanie administracji bądź właścicieli Wykopu na pytania które zadałem powyżej, a które również przesłałem do biura spółki Wykop. Nowy Ekran nie jest moją stroną, nie wiem skąd taki pomysł Ci przyszedł do głowy. Nie zarabiam na Wykopie gdyż Wykop nie jest moim pracodawcą, i nigdy nie był.
  • Odpowiedz