Wpis z mikrobloga

W związku z praktykami, do których nawołują na jednym z portali postanowiliśmy, że powinni oni odpocząć od Wykopu. Ich domena została zbanowana.
  • 152
  • Odpowiedz
@ciepol: ale się skończyło. Jak widać obecnie trafia mniej wiecej jedno znalezisko na 2 dni http://www.wykop.pl/szukaj/nowyekran.pl/search_sort,new . Uważam, że ten ban, to proba wstrzelenia się w nastroje społeczne, bo powstało znalezisko "zabawa w kopanego" i wiele osób tam sobie jeździło po NE, w tym ja. Ale jeżdżenie to jedno, a banowanie, czyli ucinanie dyskusji to drugie. To dla nich tylko kolejne potwierdzenie spiskowych teorii dziejów, że sa jedynym wolnym medium
  • Odpowiedz
@wykop: I na co liczyli zamieszczając taki artukuł? Chyba nie ma poprawę opinii wśród Użytkowników! Życie to nie je bajka! Liczą na reklamę Nowego Ekranu, jest cennik :D Nie stać, to sorry Winnetou. Nie ma nic na darmo. Super posunięcie - dość korwinizmu w treściach Wykopu.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Macie u mnie plusa, wielu ludzi pewnie pojedzie za to administracji, ale imo dobra decyzja. Niech się nauczą że nawoływanie do spamowania na wykopie nie jest mądrym posunięciem.
  • Odpowiedz
@stekelenburg: chytry dwa razy traci. nie dość, że spamowali (przyznali się), to jeszce narzekali, że ich kotś zakopuje! no to już jest, kurcze pióro, bezczelność.

bez tych machlojek mieli i tak szanse na wiele znlezisk. strzelili sobie w stopę.

w sumie tylko tak wykop.pl mógł wyjść z twarzą. chcą się reklamować - niech płacą, jest taka możliwość zapewne. chcieli zaoszcędzić? no to im się nie udało :)
  • Odpowiedz
@stekelenburg: To jak są takim wspaniałym i obiektywnym źródłem czemu nikt poza nimi samymi ich nie dodawał na Wykop?

I sporo od nich było zakopywane lub lądowało w archiwum.
  • Odpowiedz
To dla nich tylko kolejne potwierdzenie spiskowych teorii dziejów, że sa jedynym wolnym medium w Polsce skoro wszędzie ich banują.


@stekelenburg: Ciekawa definicja :) Nie wchodź w ich tok myślenia, bo to bez sensu.

@Andr3v: Są wyjątki. Popatrz kto dodał i popatrz na źródło i treść. Trolololo. Nie wszystko jest czarno-białe :)
  • Odpowiedz
@domofon: Obawiam się, drogi kolego, że sprawa z filmikami na yt jest prosta. Obrażamy pierwotnych użytkowników wykopu, tych którzy chcą być sobą (i mogli nimi być dawniej) oraz tych którzy chcą być szczerymi realistami. Także sami wykazujemy się skrajnym lizusostwem w stosunku do tych podążających "jedyną słuszną ścieżką". Oni mają swoją wizję społeczności, my mamy swoją. Ponieważ z kolei administracja także należy do "naszej sprawy" to nie zbanują Ciebie, czy
  • Odpowiedz
@WielkiDyplomata: Z biznesowego punktu widzenia, a Wykop to chcąc nie chcąc dla administracji biznes, to co piszesz to stek bzdur. Nie powinni się z niczym godzić. Filmiki ośmieszające np. papieża markowane logiem Wykop mogą skutecznie odstraszyć potencjalnych kontrahentów obniżając wiarygodność serwisu. Powinny być od razu usuwane. Idea, czy światopogląd nie ma z tym nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@domofon: Biznes w zasadzie nigdy nie był tak prosty. Silnie rozpowszechnione serwisy czy postaci zawsze znajdują także ten negatywny odezw. Krytykę. W oczach niektórych to chuligaństwo, a inni odbiorą to jako niewybredną krytykę. W momencie, kiedy ktoś z powodu własnej marki próbuje usuwać coś z Internetu oficjalnymi kanałami rozpętuje się piekło - przecież dobrze o tym wiemy. Bo tak szczerze: poza wykopowiczami nikt nie ma pojęcia czym te filmiki są.
  • Odpowiedz
super, własnie jak ja tu zacząłem wchodzić to nawet mi sie spodobało , ale zauważyłem ,że wiekszość to jacyś prawicowcy , faszysci i naziści ,szalikowcy a nawet katolicy a teraz naszczęscie jakos to przycichło....
  • Odpowiedz