Wpis z mikrobloga

W związku z praktykami, do których nawołują na jednym z portali postanowiliśmy, że powinni oni odpocząć od Wykopu. Ich domena została zbanowana.
  • 152
  • Odpowiedz
Super, odcinacie jeden z kanałów, którym płynęło na Wykop szambo.

I nie chodzi o to czy mieli poglądy prawicowe czy lewicowe, ale o formę spamowania.

Komunikat czytelny: Nie są tu mile widziani.

@wykop: Gratuluję odważnej decyzji, wiem, że zaraz posypią się oskarżenia pod Waszym adresem.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Uważam, że jeśli nas obsmarują powinniście to tutaj pokazać. Tak zmuszacie nas- Wykopowiczów do nieustannego śledzenia NE w celu poszukiwania ich reakcji, a tym samym do zwiększania im liczby wyświetleń:) Poza tym- brawo za reakcję. Właśnie tak powinna zachowywać się administracja. Swoją drogą- dlaczego nie zrobicie niczego z tymi durnymi filmikami na YT obrażającymi Was, Nas i całą markę Wykop? Czy może próbowaliście, ale nie ma siły?
  • Odpowiedz
@wykop: Takie małe ACTA widzę... Znalezisko Sheparda wykopałam. Przeciw spamowi jestem jak najbardziej, ale to troszkę zbyt radykalne posunięcie jak dla mnie... Bo to już jednak cenzura.
  • Odpowiedz
@Deszcz_kotletow: to należy banować multikonta, a nie cały portal. Jak cenzurują Solaris, to wykop płacze, że cezura i hańba, a jak na podstawie słabo przeanalizowanej informacji banują cały portal, to wszyscy się cieszą. Przy czym powtarzam, ich artykuły mi sie nie podobają, ale mimo to uważam, że cenzurowanie to nie jest dobra metoda dyskusji. Można ją prowadzić pod znaleziskami, czy po prostu zakopywac ich znaleziska.
  • Odpowiedz