Wpis z mikrobloga

@Loloman: wielu niezależnym jednostkom zależało aby pewne sprawy za pomocą NE ujrzały światło dzienne a ty się tu doszukujesz spamu. O pewnych rzeczach nie dowiecie się z onetu, interii i wp i innych portali na usługach establishmentu
@niedlaue: Ale wykop w większości jest prawicowy, patriotyczny itd. A przynajmniej Ci co się częściej udzielają w znaleziskach politycznych, sam jestem mocno prowaciwcem, mimo to chamstwa nie lubię, a tak zachowało się NE - nie mam pojęcia kto, jak i dlaczego, pojawiło się nawoływanie na stronie NE, więc NE zostało zbanowane, dla mnie logiczne - prywatny serwis, własne zasady, ale z tą decyzją się zgadzam, niech NE wyciąga konsekwencje od tego
@wykop: Wbrew temu co administracja pisze to nie jest w żadnym stopniu stanowisko administracji NE, nawet nie był to tekst na NE promowany. Nie było go nigdzie na SG ani w żadnym z działów. Co z tego, że jakiś kolo sobie to na blogu napisał? Portal za blogera nie odpowiada.

Jeśli ktoś spamuje, zbanujcie tego kogoś. Ale banowanie całej domeny bo ktoś coś tam napisał jest co najmniej dziwne. Żeby nie
@Loloman:

"niech NE wyciąga konsekwencje od tego kto to napisał"

Dokładnie na tej zasadzie RIAA sądzi się z YouTube za "pomoc w łamaniu praw autorskich" pomimo, że filmik dodał jakiś losowy kolo, a samo YT nie miało z tym nic wspólnego. Odpowiedzialność zbiorowa, cenzura prewencyjna - najpierw banuj, potem szukaj powodów. Jak rozumiem aktywnie popierasz RIAA i BSA bo oni działają na identycznej zasadzie: nieważne, czy portal zawinił, uderzymy w portal
@measure:

"No i wyobraźmy sobie, że ktoś prezentuje rzeczy słabe, i zamiast coś zmienić, żeby faktycznie zachęcić innych, proponuje (w swej inteligencji jeszcze: publicznie), by inni pracownicy tej organizacji przychodzili na to stanowisko i udawali zaciekawiony tłum, żeby wyglądało, że jest zainteresowanie."

Pieprzysz. Nawoływał jeden bloger, a dostał za to nie ten konkretny bloger, a cały portal. Hugo wie czemu, bo portal wpisu tego blogera w żaden sposób nie wyróżniał ani
@LunarBird: Nie rozśmieszaj mnie tymi głupotami które napisałeś. Tak #!$%@?, NE nie ma nic z tym wpisem, a administracja wykopu nie jest w stanie udowodnić by coś miał z tym wspólnego. I tak mogą banować na SWOJEJ stronie kogo chcą, jak chcą itd, jeśli nie widisz różnicy do RIAA, to mogę współczuć braku umiejetności myślenia. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Podpowiem że jeśli NE na czymś zależało by to pracownik tamtą
@Loloman: Będę miłosierny i podpowiem ci, cwaniaku za dychę, że jak mnie ugryzie mucha to nie robię z tego tragedii tylko odpędzam ją i robię dalej swoje.

Wykop ugryzła mucha, a administracja zrobiła aferę na całe miasto. Wystarczył jeden gość mało popularną notką i już cały Wykop czuje się śmiertelnie zagrożony. Po prostu nie wiadomo: śmiać się, płakać czy walić siekierą na oślep w tłum...
@LunarBird:

Wybacz, poniosło mnie, jestem uczulony na głupoty, na szczęście teraz wziąłem coś na zapas, by przypadkiem nie umrzeć od głupot które tu wypysujesz. Dyskusję skończyłem z tobą nim, w ogóle zacząłem, głównie dlatego ze wszystko było już napisane, ale widać czytanie jest dosyć trudną sztuką. Pisać merytorycznie? Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem dręcz ludzi tym "pisaniem" merytorycznym i dawaniem przykładów tak beznadziejnych że sam bym nie wpadł
@Loloman:

"Twoje przykłądy był całkowicie nietrafione - wiesz czemu? Nie, nie wiesz, inaczej byś ich nie podawał, albo nie masz pojęcia o co biegało z RIAA itd."

Chodziło o to samo, co i tutaj. RIAA i Wykop nie miały ochoty karać REALNIE WINNEGO, więc przywaliły się portali. Bo po prostu tak wygodniej. Tylko to jakby karać producenta noża za to, że ktoś ten nóż komuś wbije pod żebro.

"Może banować, a