Wpis z mikrobloga

W związku z praktykami, do których nawołują na jednym z portali postanowiliśmy, że powinni oni odpocząć od Wykopu. Ich domena została zbanowana.
  • 152
  • Odpowiedz
@WielkiDyplomata: Może źle się wyraziłem. Nie tyle wiarygodność serwisu, a jego ogólny obraz. Myślisz, że każdy reklamodawca dokładnie filtruje wszystkie ścieżki propagowania danej marki? W większości robią to agencje reklamowe, które co najwyżej wpiszą w google nazwę portalu. Jeśli ktoś z takiej agencji trafi przypadkiem na filmik z YT zapewne pomyśli- "Co to za gówno? Tam lepiej reklamy nie umieszczać. Jeszcze klient się #!$%@?." Oczywiście nie wszyscy są tak pobieżni,
  • Odpowiedz
@maciejkiner: W ten sposób właśnie dokładnie potwierdziliście stawiane przez nich zarzuty... Bo jak nazwać zbanowanie całej domeny jeśli nie "traktowaniem nie fair" ?

Poza tym: do jakich niedozwolonych praktyk nawołuje ten wpis na NE?

Do wykopywania i zakopywania znalezisk zgodnie z własnym zdaniem? - na tym chyba polega cała idea Wykopu... Jeden użytkownik jest zdania, że coś powinno wejść na główną to wykopie, inny że nie, to
  • Odpowiedz
Pomijam kwestię tego, jaki poziom reprezentował serwis, ale widzę, że administracja w szczytowej formie. Rozumiem, że nie wymyśliliście wciąż innych narzędzi reprymendujących, niż ban na ip / zakres / domenę. Gratuluję dojrzałości i konsekwencji.
  • Odpowiedz
Chociaż na Wykopie, w komentarzach walczę z tą zasraną propagandą polityczną w stylu JKM-spamu i NowyEkran-spamu, to jednak pragnę zapytać administrację Wykopu o to który punkt regulaminu umożliwia takie banowanie domeny NowyEkran.pl .

Uważam, że wykopowicz "mlekolowickie" bardzo celnie Wam zwrócił uwagę, że kontrowersyjne jest takie banowanie.
  • Odpowiedz
Zawsze tylko wchodziłem i czytałem, ale zgadzam ie że taka forma banowania treści godzi w ideę serwisu (w moimi jej rozumieniu).
  • Odpowiedz
niech NE napisze oficjalne oświadczenie, że stanowisko Pirxa oraz Ewidentnego Oszusta, nie jest stanowiskiem całego serwisu. wtedy możnaby dyskutować o cofnięciu bana.
  • Odpowiedz
Wykop już wiele razy pokazał, że nie liczy się ze zdaniem innych. Domena zapewne pozostanie zbanowana co, jak dla mnie, jest bez sensu.

To w końcu użytkownicy powinni decydować co jest wykopywane. Tymczasem wykop serwuje nam takie małe ACTA ale prawie każdy jest szczęśliwy. Są tu podwójne standardy. Tym bardziej, że jak ktoś policzył, dodawane (czy tam na głównej, nie wiem) jest jedno znalezisko na dwa dni.

Niestety portal coraz częściej ma za nic krytykę swoich działań. Jednak należy pamiętać, że brak wsłuchiwania się w głos użytkowników nie kończy się dobrze. Nawet wielki może upaść.

Ja
  • Odpowiedz
W dniu wczorajszym, tj. 17 lutego 2012 roku na adres mailowy spółki Wykop przesłałem zapytanie które wklejam poniżej. Jednocześnie informuję wszystkich odwiedzających portal Wykop że na adres administracyjny portalu Nowy Ekran nigdy nie wpłynęła żadna skarga ze strony spółki Wykop.

Wykop Sp. z o.o.

17 lutego 2012 w portalu Wykop została zbanowana domena nowyekran.pl

(Nowy
  • Odpowiedz
Nowy jestem, ale... kilka uwag i pytanie chyba retoryczne - czy prawicowi ultrasi nie potrafią pisać bez chamstwa i obrażania adwersarzy? Na tym "Nowymekranie" są naprawdę paskudne rzeczy :( druga rzecz mój pierwszy wykop zakopano i nie płaczę w kąciku. spróbuje innym razem może się spodoba, ale nie będę dzwonił po kolegach żeby mi wykopali :D Bo to dziecinada.

grishko te twoje akcje robią ci więcej szkody niż pożytku. Zakładam, że ty
  • Odpowiedz
@grishko:

"Z regulaminu portalu Wykop nie wynika treść która mówiłaby o ilości

zamieszczanych linków które prowadzą do jednego
  • Odpowiedz
@ostr: Czy według Ciebie jest jakiś klucz na Wykopie według którego należy zamieszczać linki / znaleziska do innych portali, mam tu na myśli portale "równe" i "równiejsze"?
  • Odpowiedz
@grishko: Taak. Magiczny klucz ,który dzierżą masońscy jaszczuroludzie na podstawie ,którego administracja wykopu tworzy runiczną listę serwisów równych i równiejszych :< ....proszę Cię nie kompromituj się teoriami spiskowymi :> bo pokazujesz tylko w pełnej krasie co za rozkoszna ekipa siedzi na NE.
  • Odpowiedz