Wpis z mikrobloga

Miraski, slyszalem ze win10 dziala o wiele lepiej z FPSami w stosunku do win7
Na ta chwile mam 7 ultimate x64, wiec pytanie brzmi czy oplaca sie przesiadac, zeby wyssac te pare klatek wiecej?
Glownie chodzi o #csgo

Sprzet na ktorym na ta chwile mam 60-80 FPS wyglada tak :

[»»»»]CPU: Intel Core 2 duo CPU e8500 3,16GHz
[»»»»]Graphic: ATI Radeon HD 4650
[»»»»]RAM: 4GB 1333 mhz
  • 23
@NexciaK: Możesz spróbować overclockingu CPU, kilkaset mhz da radę wyciągnąć z niego na stockowym chłodzeniu, a cpu jest ważny przy tym silniku gry. Możesz poczytać o tym w necie i spróbować się pobawić.
@XpedobearX: Sproboje, gdzies nawet mialem jeszcze troche tremoizolacyjnej. A w ogole jaki boost moze do dac? Bo wiem ze ten procek, jak na 2 rdzenie to i tak calkiem calkiem, tylko ta grafika pozal sie Boze. A nie chce jakos inwestowac, skoro za kompa 300zl dalem,a jak bede cos zmienial to polece w nowke sztuke za jakies tysiaczki i tak ;p
@NexciaK: Pewnie, lepiej będzie wymienić całość. Nie mam pojęcia jakiego da, ale różnica będzie na pewno bo silnik source głównie obciąża CPU. Dodatkowo, jakie detale i rozdzielczość w grze?
@NexciaK: Ja mam jakieś lepsze chłodzenie wiec u mnie by szlo nawet 4ghz, ale juz wzrost wydajności w stosunku do wzrostu temperatury był słaby. Popytaj znajomych czy nie mają jakiś starych coolerow.