Wpis z mikrobloga

@nie_jem_grzybow: Petru stwierdził"przewalutowałem po upadku Lehman Brothers, to był przełom września i października (...) jak frank kosztował 2,79, a drugą jak był za 2,81"
Zobacz sobie po ile był wtedy frank.Frank 2.7-2.8 zł to kosztował pod koniec stycznia 2009 roku.Na przełomie września i pazdziernika kosztował 2-2,15 zł.Zwykły kłamca.
@lucer: ale wiesz, że do przewalutowania bank nalicza spready i wzięcie kursu średniego z internetu to tak gówno mówi? Nie wiesz jak działają banki, nie? Nie znasz się na ekonomii choć trochę tylko tak sobie pierdzielisz na wykopku nie znając się zupełnie, nie? typowe.

Rok 2008 to rok w którym "padły" nawet największe giełdy. Ciężko było to komukolwiek przewidzieć.

i już nawet nie odpisuj. szkoda mi czasu na ciebie.
@nie_jem_grzybow: " Straciłem na tym, brałem kredyt, jak frank szwajcarski był po 2 zł, jedną część kredytu przewalutowałem, jak frank kosztował 2,79, a drugą, jak był za 2,81 zł "

Rozumiesz słowo "jak kosztował"?frank na przełomie wrzesnia i pazdziernika nie kosztował 2.8 zł
Morawiecki nie zachwalał kredytów walutowych,gdy w tym samym czasie przewalutował swój na złotówki.


@lucer: Ojej, BZ WBK nie udzielał kredytów we frankach? A nie, jednak udzielił - na 12.5 miliarda złotych. Ale rozumiem, że byle prezes banku nie ma wpływu na to co robi bank, którym zarządza.