Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirajce w niedziele #przegranetypy i #bukmacherka

Tak, jak pisalem wczesniej - nie ma co grac na sile, ale kilka osob napisalo, ze mam cos wrzucic, wiec niech tak bedzie.

Sugerowalem w poprzednim wpisie pewne typy i je podtrzymam, z malymi poprawkami.

Nie jestem taki pewnych co do tych typow, bo to jednak sugestia mirko mnie naklonila.

J( ͜͡ʖ ͡€)DZIEMY.

Spiewamy na poczatek Napoli Napoli kupon Ci s..oli, ale jednak ulegam presji. Nie ma znaku na ziemi, poza zlym szczesciem, ze Napoli tego nie wygra. Kurs na to @1,5. Tagiatelliarze sa strasznie slabi, nie widze innego rezultatu, ale wiadomo, ze raz pod wozem raz na zero, wiec moze tak byc, ze dzisiaj bedzie na minus. Mysle, ze wszystko bedzie po naszej mysli. Moje przewidywania 65% Napoli, 10% Tagiatellarze, 25% remis.

Atalanta - Palermo o2 @1,6 - tutaj spodziewam sie wyniku typu 3:1, 2:2, ale jednak o2,5 to troche ryzyko jest, choc i o2,5 jest bardzo prawdopodobne, Mirki od Was zalezy czy stawiacie dom, czy jednak nie. Typowanie: o2 mysle 75%, o2,5 60%.

Genk - Anderlecht u2,5 - To raczej pewny typ, ale to belgijska:D

MALTA: Niestety dzisiaj jest dosyc szemranie, bo jest niedziela a co w zwiazku z tym, to zaraz sie dowiecie

Tarxien - Balzan - o2,5 @1,95. Co prawda, nie jestem tak pewny jak ostatnio co do Malty, bo jednak to niedziela i pewnie czesc pilkarzy na sniadanie zjadla ichniejsze pastizzi, ale mysle, ze te karakany strzela troche goli na pikniku w Tarxien. 65% szansy.

Rabat - Vittoriosa o2,5 @1,65 - wiadomo Malta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I na koniec jeden value z Malty: Naxxar - Hibernians 1 @15 - 10% szansy( ͜͡ʖ ͡€)

Dzisiaj wcale nie daje sobie palca odciac za te typy, bo to raczej pod wasza namowa typowanie, ale sam stawiam tak:

Napoli, Atalanta o2, Rabat jako kupon 1
Tarxien i Genk jako kupon 2
i singiel na Naxxar.

Wolam:

  • 10
  • Odpowiedz