Wpis z mikrobloga

Mirki jaka gra komputerowa według was miała najlepszy klimat?
U mnie na pierwszym miejscu jest Mafia II (mimo wszystko 2 wydaje mi się lepsza i graficznie i pod względem klimatu jak i fabuły) potem Metro 2033 i Metro Last Light, następnie GTA SA, którego mimo, że fabuły nawet dobrze nie znam to jednak samo jeżdżenie po tej mapie nadaj coś w sobie ma. RPGi są świetne, ale w większość nie grałem więc tutaj ewentualnie Wiedźminy.
#gry
  • 43
  • Odpowiedz
@Del_Piero: Mi na przykład jeszcze bardzo nie odpowiadała IV ze względu na brak terenów pozamiejskich, V wraca do tego, ale to już jakoś nie to samo. I mówię to mimo, że SA tak na prawdę przeszedłem rok przed wyjściem V
@imVaniX: @gingerbread: Ogromna ilość osób uważa Skyrima za najlepszą grę, ale coś mnie od niego odpycha ;/
  • Odpowiedz
@goodidea: To tak jak ja, ale to raczej ze względu na brak czasu na nadrobienie tych "obowiązkowych" pozycji. W sumie to nie rozumiem takiego gadania "O nie grałeś w to i tamto nie jesteś graczem!" Nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach pierwsze GTA w 2D czy Gothic 1 lub 2 nie sprawią już takiej przyjemności jak wtedy gdy wychodziły.
  • Odpowiedz
Mi na przykład bardzo nie odpowiadała IV ze względu na brak terenów pozamiejskich


@WilecSrylec: więc trójka też by ci się nie podobała, w końcu obsadzone w tym samym mieście i ogólnie panuje więcej szarości. W sumie z trójką to chyba #niepopularnaopinia, bo widziałem, że wiele osób na mirko zniechęca to ponure miasto. A mi się z kolei bardzo podoba, choć chyba raczej głównie przez motywy z włoską mafią na początku
  • Odpowiedz
@Del_Piero: Zdecydowanie nie czuje klimatu włoskiej mafii, to jakaś tak podmafia dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej czuję się w klimatach jakiejś tajemniczości i SA zdecydowanie ma taki klimacik, jeszcze jak najdzie ta mgłą jadąc przez las :D
  • Odpowiedz