Wpis z mikrobloga

@Aideen: obstawiam, że niebieski zorientowal się ze ma go w kieszeni i zostawił go tam. Co dowodzi tego, że wydarzenia nie były zaplanowane, w innym wypadku zakładając że on go miał, nikt by go nie znalazł.
@Aideen: mógł, bo podobno w klubie zbierali zawartość jej rozsypanej torebki. Ewa mogła na przykład nie schować go bezpośrednio do portfela po wejściu do klubu. Zresztą, po zachowaniu niebieskiego i tak widać, że średnio dbał o szczegóły tj kamery, zachowanie na stacji
@zulik: były już sugestie, że ktoś znalazł/ukradł jej torebkę, wyrzucił dowód, resztę przygarnął. Mógłby to ktoś zupełnie niezwiązany ze sprawą.
Nie musiała z resztą gubić całej torebki. Opisywałam ze swojego doświadczenia kiedy wracałam po imprezie do domu i dokument, który miałam włożony luzem do kieszeni, wypadł mi na przystanku. Jej mogło zdarzyć się podobnie. Dlaczego dowód nie leży na trasie jej powrotu? Ktoś go mógł znaleźć w krzakach i postanowił odłożyć
@Kiziak: to o pozostawieniu w bardziej widocznym miejscu to niedorzeczne. jest wielce prawdopod. ze to adam go wyrzucil. fakt powinien go spalic itp. ale moze uznal ze samo wyrzucenie go wystarczy. byl wzburzony emocjonalnie wiec nie postepowal racjonalnie
to o pozostawieniu w bardziej widocznym miejscu to niedorzeczne


@zulik: dlaczego niedorzeczne? Idziesz sobie ulicą, znajdujesz czyjś dowód w krzakach, myślisz "na ch*j mie ten dowód" i odkładasz go na przystanku żeby ułatwić komuś znalezienie.