Wpis z mikrobloga

Mało kto mnie tak denerwuje jak ojciec Ewy. Oskarża wszystkich policję, niebieskiego, innych imprezowiczów. Nikt nie miał obowiązku odprowadzać jego dorosłej córki. Sam utrudnia pracę policji, wyjmuje dowód z koperty pomimo prośby żeby tego nie robił. Narzeka, że nikt go nie poinformował o śmierci córki, jak nikt nie stwierdzi, że nie żyje. Jestem zdania, że Rutkowski go do tego wszystkiego podpuszcza.
#ewatylman
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: chodzi o to, że zdanie "jak nikt nie stwierdzi, że nie żyje." jest nieprawdziwe. Policja podała taką informację do tv i, z tego co powiedział ojciec zaginionej, nikt z policji nie pofatygował się do niego osobiście żeby mu to powiedzieć.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: nie chcę jakoś specjalnie bronić dziennikarza, za ten wjazd na ojca, ale wydaję mi się, że dziennikarz był sfrustrowany, albo zirytowany bzdurną i bezsensowną konferencją prasową, na której przedstawiono migające piksele i niekończący się pojazd na policje, który nawet jeżeli zasadny nic nie wnosi do sprawy.
  • Odpowiedz
@zeglarz29: Jeśli zdasz sobie sprawę, że wezwanie p---------j taksówki i koszt 30 złotych mógł sprawić, że by żyła to można chyba łapać w----a. A i Andrzejki dopiero co były. Pewnie miał pierwsze takie w c--j smutne.
  • Odpowiedz
@Piterski: Nie, wiem jednak, że ten człowiek zachowuje się nieodpowiednio, to że przeżywa szok go nie usprawiedliwia. Jakby teraz zabił niebieskiego to też byś mowił, że jest w megan nerwach i dajcie mu spokój.
  • Odpowiedz