Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #4konserwy

„Ochroniarz klubu Shakers Kraków nie chciał mnie wpuścić. Zbluzgał mnie, splunął na mnie i nazwał terrorystą. Nie ustąpiłem, nawet gdy otoczył mnie razem z pięcioma kolegami. Uprzejmie tłumaczyłem, że jego zachowanie jest dla mnie obraźliwe. Zaoferowałem nawet, że uściśniemy sobie ręce, zostaniemy przy swoim zdaniu i pójdziemy dalej” – relacjonuje Sawhney na swoim profilu na Facebooku. Goryle nie chcieli jednak z Brytyjczykiem rozmawiać. „Nie podobała mu się moja twarz i turban. Uderzył mnie tak mocno, że nakrycie głowy spadło do kałuży, po czym je podeptał” – opisuje Sawhney.

Żenujące przedstawienie miało swój drugi akt, kiedy na miejscu pojawił się wezwany przez Sawhneya patrol policji. „Spisali notkę na temat ochroniarza, ale powiedzieli także, że w Polsce nie powinienem oczekiwać takiego samego traktowania jak w Wielkiej Brytanii. Że w Polsce ludzie biali i o ciemniejszej skórze są różni. I że jeśli naprawdę chcę kontynuować konwersację, muszę udać się z nimi do samochodu. Słysząc, że nie powinienem oczekiwać takich samych praw co biali, odrzuciłem tę ofertę” – opowiada mężczyzna.

http://strajk.eu/brytyjczyk-pobity-w-krakowie-za-turban-na-glowie/
BojWhucie - #bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
 „Ochroniarz klubu Shak...

źródło: comment_63TXAPq00rkITexWBjNv1c8SpZHnlUyC.jpg

Pobierz
  • 37
A jak Polak pojedzie do angli i później do Hiszpanii to jest Brytyjczykiem?


@MaddoxX1911: odróżniasz imigranta od obywatela danego kraju z obcymi korzeniami? Gość urodził się w Londynie. Korzenie natomiast ma hinduskie. Indie - taki wielki kraj, który przez kupę czasu był BRYTYJSKĄ KOLONIĄ. Także dobrze się zastanów zanim znów postanowisz zabłysnąć, bo po raz kolejny możesz zrobić z siebie idiotę.
@BojWhucie: Komentarze z http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,19277548,sikh-przed-klubem-w-krakowie-zostalem-nazwany-terrorysta-i.html

www.wiltsglosstandard.co.uk/news/11804925.DeanKentfinedforunleashingtorrentofracistabuseatNavjotSawhneyin_Malmesbury/?ref=rl

Wygląda na to, że koleś sikh jest zawodową ofiarą rasizmu

=====

Fakt i to raczej na 100% ten sam. Na stronie fb ma zdjecie z ojcem i siostrami, opatrzone napisem, ze 16 lat temu ojciec odszedl, umarl. Patrzac na zdjecie chlopca na zdjeciu i dodajac te 16 lat, wyglada na to, ze moze to
Byłem w tym klubie w noc w którą doszło do masakry w Paryżu i gdy czekałem w kolejce do wejścia wybiegł z niego francuz rzucający się , nagle chciał #!$%@?ć ochroniarzowi/koledze od ochroniarza to dostał taki oklep że któryś z przechodniów musiał mu robić sztuczne oddychanie. Ogólnie to ochrona jakaś nerwowa, gość już leżał na ziemi a dostał z buta w ryj
@BojWhucie: a to czego się ten ciapek spodziewa? Gdyby Polacy(czy tam katolicy) zabijali i prześladowali arabów na całym świecie, to gdybym pojechał w jakimś ludowym(czy religijnym) stroju gdzieś do ciapatych to raczej nie spodziewałbym się sympatii. Pewnie jest po prostu debilem, albo przyzwyczaili go debile z UK, że jest inaczej.