Wpis z mikrobloga

Chociaż sam Hondy nie posiadam to i tak szanuje bo auta zajebiste.


@Vittu: do samej Hondy to nic nie mam, śmieszą mnie jednak "Hondziarze" :) Bo to zawsze zabawne jak tworzy się kult czegoś co jest zupełnie przeciętne :)

ci co się śmieją to sami jeżdżą trójką... tramwajem oczywiście :)


@Vittu: zdziwiłbyś się :)
  • Odpowiedz
@Vittu: można się też śmiać z tych memów, nie mając żadnej nienawiści do hondy tak jak w moim przypadku ;) nie myśl odrazu że jak ktoś hejtuje hondę to musi jeździć golfem 3 bądź autobusem ;)
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: Czemu jak honda to automatycznie zakłada się ze civic? Parę fajnych silników i było (b seria) ale jak ja np. słyszę honda to pierwsze co myślę to nie civic. Accord, Prelude, s2000.
Jak myślicie o VW to myślicie o Polo, Lupo - czy o passacie. Mercedes to wasza pierwsza myśl to jakaś A-klasa? Czy jednak coś większego?
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: to samo z e36

@Jason_L_McCabe: przeciętne? Skoro zdobyło na tyle fanów, żeby fani bmw tworzyli takie mamy to chyba nie az tak przeciętne?

Tak, jeżdżę Hondą. Poza #!$%@? blachami łapiącymi rdzę, nic nie mogę tej marce zarzucić. Bardzo solidne auta, silniki również. Prowdziłem i bmw i hondę, lecz w tym drugim się zakochałem- myślę że to kwestia stylu jazdy i upodobań.

'Wiertarka' ? Uwielbiam moją wiertarkę (
  • Odpowiedz
przeciętne? Skoro zdobyło na tyle fanów, żeby fani bmw tworzyli takie mamy to chyba nie az tak przeciętne?


@MatMal: oczywiście, że przeciętne. Liczba fanów zasadniczo nie wskazuje na wybitność - wystarczy popatrzeć na muzykę, filmy etc. Przeciętność pozwala dotrzeć do większej grupy ludzi, rzeczy masowo popularne wystrzegają się kontrowersji, wyznaczania trendów czy łamania konwencji bo to odstrasza szara masę :) Rzeczy popularne to rzeczy idące na kompromisy i schlebiające prostym gustom :)

Tak, jeżdżę Hondą. Poza #!$%@? blachami łapiącymi rdzę, nic nie mogę tej marce zarzucić. Bardzo solidne auta, silniki
  • Odpowiedz