Wpis z mikrobloga

@owocliczi: obejrzyj fanpage - jest masa sprzetu, ktorego nie widzialem na innych polskich silowniach a troche ich zwiedzilem. hantle do 100 kg, cala sala maszyn na nogi, generalnie wyglada zajebiscie.
@owocliczi: to, ze maszyny sa swietnym uzupelnieniem wolnych ciezarow. moj trening to w okolo 70-80% wolne, reszte dobijam maszynami. poza tym, maszyny daja zupelnie inne mozliwosci kontrolowania ciezaru. warto tez dodac, ze niektore umozliwiaja odciazenie stawow. ich zupelnie lekcewazenie to wlasnie oznaka amatorstwa. przypominam, ze obecny mr olympia cisnie od wielu lat praktycznie tylko maszyny. (co moim zdaniem jest przegieciem w druga strone, ale skoro dziala...) hantle DO 100 kg. to
@owocliczi: np. moj trening nog - glowny element to przysiady ze sztanga. na niektorych treningach robie dropsety do momentu w ktorym nie jestem w stanie zrobic przysiadu z pusta sztanga. wtedy bezposrednio ide np. na suwnice z malym ciezarem czy maszyne do wyprostow aby w pelni skatowac nogi. analogicznie triceps - robie dipsy na poreczach, jezeli nie jestem w stanie juz dokonczyc powtorzenia to "wskakuje" na siedzisko, ktore odejmuje mi kilka
@owocliczi: ale jakie ty chcesz niby badania xd
na kazdego dziala co innego, nie ma uniwersalnych cial
jezeli ktos (wyzej wspomniany obecny mr olimpia) robi trening na maszynach i on dziala to chyba dziala, a nie czekaj jakis rozowy z wykopu mowi ze nie potrzeba maszyn to zapewne nie potrzeba.
sam robie trening z wolnym ciezarem ale niektore partie jezeli chcesz pomasturbowac to ciezko to zrobic bez maszyny