Wpis z mikrobloga

K---a, pierwszy raz w życiu zbierałem koparę z podłogi po tym, jak jedna z firm w UK do której aplikowałem, wysłała mi LIST z przeprosinami, że niestety wybrali innego kandydata i dziękują za kontakt. CZAICIE TAKĄ SYTUACJĘ W POLSCE? XDDDDDDDD

#praca #emigracja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skislam: bo to fabryka i szczyt korposzczurostwa. Zwilża tylko nielicznych. Nie znam PM'a, IT directora czy innego Enterprise Architecta na zachodzie który wypowiedziaby jedno pochlebne słowo o współpracy z Accenture.
Sam to przeżyłem kilka razy w życiu, bo ktoś policzył, że to będzie świetny interes wziąć Accenture jako outsourcing. Kaplica. Moron festival. W Polsce jeszcze to byłbyś tanią siłą dla jakiegoś BA albo PM z City.
Nie twierdzę że tam nie ma normalnych ludzi - mam ze 3 kolegów mid-senior lvl w Acc (pracują w krajach Europy Zachodniej - 3 różnych, nie w Polsce).
Nie twierdze że nie ma *w ogóle* ciekawych projektów. Ale sporo to gówienko, którego nikt nie chce robić i zleca na out.
Niestety jak widzę u kogoś w CV pracę w Accenture to zalicza -50 do respektu. Lepiej wybrać coś innego moim zdaniem.
UWAGA: Nie mam zamiaru tym komentarzem obrazić ludzi pracujących
  • Odpowiedz