Wpis z mikrobloga

#chripuber
Oceny trójmiejskich kierowców należą do najwyższych w Europie! W celu utrzymania reputacji na którą pracują wszyscy kierowcy, od poniedziałku 30.11 kierowcy o ocenach poniżej 4.6 utracą możliwość korzystania z platformy Uber. Oczywiście chętni kierowcy będą mieli możliwość skorzystania z darmowego szkolenia z zakresu obsługi pasażera i przywrócenia możliwości korzystania z platformy.
  • 9
@chripal:
Liczba użytkowników korzystających z aplikacji Uber w Trójmieście zapewnia odpowiednią liczbę zleceń współpracującym z nami kierowcom. Z tych powodów podjęliśmy decyzję o zlikwidowaniu cotygodniowych zachęt finansowych. System dopłat będzie funkcjonował do 30.11.2015. Pieniądze te zostaną w dużej mierze wykorzystane na dodatkowe akcje promocyjne, które mają na celu zachęcenie większej liczby mieszkańców Trójmiasta do korzystania z Ubera, co przełoży się na wzrost zarobków kierowców.
@Akuku69: ale jeszcze, żeby te oceny były uczciwie wystawiane przez pasażerów, a z tym bywa róznie, ale na szczęście wciąż mam wyższa średnią więc mnie nie wywalą
@Kacc: ja nawet nie wiem kto i co mi wystawi i za co, ciężko sie od tego odwołać, najczęściej problem jest gdy ktos źle postawi pineske gdzie go odebrac a potem jest niezadowolony, że czekał na dojazd... eh