Wpis z mikrobloga

@ziobro2: na pewno, a gotlink jest systemem rotacyjnym, a statlink stałym, lecz jeśli nie masz pojęcia o swl to odpuść sobie, bo swl jest tylko 10% całego seo, to już nie działa tak super jak kiedyś.
@ziobro2: Istnieją, pytanie ile jesteś w stanie zapłacić za coś lepszego ;). Kiedyś dyskutowaliśmy sporo z klientami na punkty w statlinku no i prawda jest taka, że koszt linka w lepszym swl musiałby stać przynajmniej na poziomie 10x większym niż w statlinku. Czyli mówimy o dobrych domenach, unikalnych treściach i do tego miejszej ilości linków na podstronie.
@Akuku69: tak znam to. Mam tam nawet 100 zł w placone. I niemam co za nie tam kupić :) jak dla mnie znow ceny są tam za drogie. Byle gówniany blog chce 100 albo i więcej...
@Akuku69: mam pojęcie jako takie. Kiedyś używałem seomatik ale niebylem zadowolony. Zależy mi na krótkotrwałym efekcie 2 - 3 tygodnie. Frazy proste.


@ziobro2: jeśli używałeś seomatika do seowania swojej domeny to masz zerowe pojęcie :D

jak chcesz szybkim, i krókim to wal czym popadnie, xrumer, sb, e-weblink, gotlink (rotacyjne)
Kupuje tam sporo, jest mnóstwo fajnych serwisów, tylko trzeba patrzeć na ich cyferki a nie jak wyglądają.
@Akuku69: właśnie używając gotlink 3000 punktów na podstrone bardzo często wypada z Google już po tygodniu.. Teraz chce spróbować pobawić się w pozycjonowanie filmów na YouTube lub vimeo w Google. I tak myślę czy Swl to dobry pomysł na coś takiego
@ziobro2: no widzisz, bo źle używasz swl`i, wpierw potestuj na różne sposoby, i moja mała podpowiedź, jak wystartuje jakiś serwis nowy, patrz na profil linków, czy od startu mają wuchtę linków rotacyjnych które zaraz znikają?
Myśl jakby to wygląało "naturalnie"
@Akuku69: no właśnie... A skąd ta wiedza że nie na każdy? Z moich testów wynika że każdy. Nawet takie filmy jak fryzjer miasto opinie lub Wròżbita miasto weszło w top 10 samo.
Temat dość stary, ale już nie tylko statlink jest pierwszą opcją wyboru. Jakieś dwa lata temu pojawił się linktak.pl. W porównaniu do statlinka nie publikuje wpisów na tagopochodnych stronach (tagi, strony wyszukiwania). Emituje maks 3 linki, nie zaciemnia adresów na których został zamieszczony link... Ogólnie warto się zainteresować.