Wpis z mikrobloga

#ewatylman
male podsumowanie, koles pracuje w abw wiec nie jest typem ochroniarza z rossmana, przyjmujemy ze jest z tych bardziej ogarnietych i inteligentnych dodatkowo zna sie na pracy policji. Tacy goscie lubia miec wszystko pod kontrola, sa wladczy i uwazaja ze wiedza lepiej od innych. Przed impreza klotnia z dziewczyna, a ona mimo wszystko idzie na impreze bo w sumie musi jako kierowniczka, on #!$%@? ale ogar, laska obiecuje mu, ze bedzie grzeczna, w nocy dzwoni do goscia napruta w 3 dupy zeby po nia nie przyjezdzal, ze wroci sobie sama, gosc wsiada do samochodu i jedzie pod klub, czeka w samochodzie, ma godzine, nakreca sie z wlasnymi myslami, nie wchodzi do klubu, czeka i czeka, boi sie, ze zobaczy swoja dziewczyne w stanie w jakim by nie chcial z kims z kim by nie chcial. i staje sie, laska wychodzi z klubu z gosciem pod ramie, #!$%@?. no i jedziemy dalej, nie sledzi ich od razu, czeka chwile, wie ze nie pojada taxi, wie mniej wiecej jaka droga beda szli, gosc w niebieskiej zostawia ja na przystanku, jej chlopak podjezdza zabiera ja z przystanku, zabija niechcacy? chcacy? i to co robi teraz jest najlepsze, zostawia dowod osobisty na przystanku tam w ktora strone kierowal sie niebieski. wszyscy spuszczaja sie nad teoriami ze co robi tam jej dowod a przeciez niebieski tam byl. po drugie, jej brat ktory prowadzi fanpage, napisal fajnie ze jej chlopak jest w 100% niewinny i ze sprawa zajmuja sie profesjonalisci i ze to potwierdzone info. jesli policja mu tak powiedziala to znak ze ten gosc na 100% w oczach policji nie jest taki czysty.
pozostaje to jak temu chlopakowi udalo sie uniknac nagran? policja nie sprawdzala samochodow? gdyby tylko przejechal ta droga ktora oni szli to latwo by poznali ze to jego samochod i bylby koniec. jaki byl tam ruch kolo tego przystanku? jest szansa ze duzy o takiej godzinie? po trzecie pies zgubil trop, wiec to musial byc samochod. Koles nie ma alibi, ma ostry motyw, ma mozliwosci, a brat pisze, ze jest na 100% niewinny. wtf
dziwna faza, w takich przypadkach zawsze chlopak dziewczyny jest na pierwszym miejscu w podejrzanych, a przy tej sprawie gosc jest calkowicie odsuniety w cien przez media, rutkowskiego i policje. on ma jakies alibi o ktorym nie wiem?
policja lubi dawac baity mediom, w stylu, ze namierzyli sprawce chociaz nawet podejrzanego nie maja, moze tym razem poszli w druga strone i chca aby jej chlopak poczul sie zbyt bezpieczny.
niech mi ktos powie cos co by obalalo moja teorie. pls
  • 35
@cwiercwieku: Też o tym mysłalem. Dosłownie słowo w słowo co do ujrzenia #!$%@? laski z jakimś paziem.

1 - Czemu tak brat Ewy chroni jej chłopaka(ze względu na pracę w ABW, może był na "misji", czy z innych przesłanek które znowu wskazują na ABW ?)
2 - Jeśli faktycznie jest to bliskie prawdy(ABW//mógł znać rozkład monitoringu w mieście i to tak ogarnąć, że jest czysty). TYLKO - było by widać, że