Wpis z mikrobloga

@mateusz-zp: Mi się plecak mieści pod fotel, nie chce mi się za każdym razem bagażnika otwierać. Zresztą z tym schowkiem to piłem do tych torebek, zależy od auta ale u mnie spokojnie wejdzie jakaś mała wieczorowa.
@ziobro2: Coś na pocieszeni, bo dwoje innych kierowców oberwało za mniejszą kwotę:

Wybijał szyby w samochodach, by ukraść długopisy i ciastka

Dzięki błyskawicznej informacji o włamaniu do samochodu marki renault clio, stojącego przy ul. Okrzei, zatrzymano 18-latka, który, jak się okazało, rozpoczynał właśnie serię włamań do aut.


Zdążył jeszcze włamać się do volkswagena T4 zaparkowanego przy ul. Dąbrowskiego i wtedy został ujęty przez patrol z II komisariatu. Wszystko działo się rano,
Polecam w takich przypadkach wrzucić na pendrajwa zbindowanego keylogera z PDF o nazwie pieniądze. Pendrajwa zostawiać w radiu. Jak ktoś #!$%@? radio i całkiem możliwe sprawdzi co jest na pendrajwie. Keyloger wszystko wyślę nam na maila. Teraz tak zrobię na przyszłość :)
@bslawek: nie bo szyba została wybiła drutem z boku. Tzn złodziej wkłada drut z boku i wygina szybę a ona pęka i nic nie słychać. I w okolicy nie tylko ja padłem ofiarą tej nocy. Wszędzie tak samo. Więc to jakiś złodziej
@ziobro2: Mamy fazę z moją #rozowypasek na podróżowanie po świecie. Tamtym razem padło na roadtrip do Macedonii i Serbii. To nie był nasz pierwszy raz na Bałkanach i nigdy nic złego nas nie spotkało. Skopje, zaparkowaliśmy Mazdziochę i do hostelu. Rano pobudka, wszystko ładnie, pięknie podchodzimy do auta, a tu zonk, bo tylna boczna szyba #!$%@?. Szybka rozkmina - kurde, nic nie zginęło... no ale ubezpieczenie na szyby jest więc czym
Pobierz a.....x - @ziobro2: Mamy fazę z moją #rozowypasek na podróżowanie po świecie. Tamtym ...
źródło: comment_qtu11OmuENYpaATwWp5u6YVfOU1N0Oiq.jpg