Wpis z mikrobloga

W ten sposób Mireczek nie będzie musiał udawać alfa faceta, bo po prostu nim zostanie. Zostanie facetem, który nie boi się mówić o swoich uczuciach i lękach. Zostanie facetem, który w nosie ma to, że dla jakiejś dziewczyny może wyjść na #!$%@?ę. To mu może dodać tylko pewności siebie.


@HesusNavas:
Nie zostanie.

Nie zyskujesz pewności siebie dlatego, że mówisz o swoich obawach i stawiasz laskę wyżej od siebie.

Oczywiście, jeśli masz
@Sh1eldeR:

Nie zyskujesz pewności siebie dlatego, że mówisz o swoich obawach i stawiasz laskę wyżej od siebie.


W tym zdaniu jest bardzo duży błąd logiczny. Mówiąc o swoich obawach NIE stawiasz laski wyżej od siebie. Stawiasz siebie na pierwszym miejscu. Paradoksalnie udając maczo stawiasz laskę wyżej od siebie - ukrywasz swoje uczucia, by jej się przypodobać. Myślę, że Twój schemat to bardzo dobra droga do zaliczania kilku panienek, zbudowania paru gównozwiązków
@sir_pszemek:

W tym zdaniu jest bardzo duży błąd logiczny. Mówiąc o swoich obawach NIE stawiasz laski wyżej od siebie. Stawiasz siebie na pierwszym miejscu. Paradoksalnie udając maczo stawiasz laskę wyżej od siebie


To nie błąd logiczny, tylko niedopowiedzenie.

Stawiasz laskę wyżej od siebie z punktu widzenia tej laski. W ogóle każdy, kto ma lęki/obawy przed spotkaniem z laską, stawia ją wyżej od siebie. Jak się boisz z nią spotkać, to
@Sh1eldeR: Oczywiście mówiąc Twój nie sugeruję, że go używasz tylko go proponujesz. W żadnym momencie mojej wypowiedzi nie kieruje jej konkretnie do Ciebie jako osoby, mówimy o przekonaniach, a nie o mnie czy o Tobie :)

Uważam po prostu, że proponujesz Mirkowi branie pewności siebie ze spotykania się z laskami, zaliczania ich itp. Ja natomiast myślę, że ta pewność siebie musi wynikać ze zgody z samym sobą. Przez stawianie siebie na