Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, sprawa jest... jakiś śmieszek założył konto i podszywa się pode mnie.
http://www.wykop.pl/ludzie/imImpe/

login to 'imimpe' (ale trzecia litera jest duża, więc wyglada prawie jak 'imlmpe'

Skopiował mój avatar, moje tło i dane osobowe, a teraz robi syf na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kilka jego wpisów już zgłosiłem. Mam prośbę - zgłaszajcie powyższe konto (kliknij na podanego linka i zgłoś)

Powyższe konto zostało założone miesiąc temu - moje ma 9 lat.
user je założył prawdopodobnie w celu spamowania na tagu jako ja.
Obecnie wypowiada się w losowych wpisach w moim imieniu.

moderacja niestety nie reaguje - zgłoszenie poszło o 6:20 rano, reakcji brak.
Na maila wysłanego przez formularz kontaktowy także brak reakcji, a user szaleje...

+ @wykop

#unknownews
Pobierz
źródło: comment_bxGRtof6TnWCQ5EEKxheDrRPIy2FWvR7.jpg
  • 52
Generalnie z ciekawych rzeczy zanim dostanę (niesłusznego) mogę dodać kilka faktów: zanim napisałem cokolwiek zostałem dodany do obserwowanych przez kilku ludzi oraz mylnie zawołany!

@imImpe: Co potwierdza tylko to, że podszywasz się bo za bardzo przypominasz inną znaną osobę. Nick nawet jeśli miałeś podobny i nie miałeś złych intencji, to w identyczne dane, a nawet tło profilowe już nie uwierzę bo to duża przesada.
sobowtóry ludzi muszą mieć ciężkie życie.


@imImpe: prawda taka, że ukradłeś mojego avatara za którego zapłaciłem. To projekt pochodzący z mojego zestawu grafik zamówionych do rebrandingu UW-Team.org. Do tego ukradłeś grafikę tła, którą z nudów w kilka minut zrobiłem w gimpie, co nie zmienia faktu, że posiadam do niej prawa autorskie.

Skopiowałeś także mój opis konta. A dane osobowe bardzo ładnie zaktualizowałeś, bo o 6:20 rano wygladało to nieco inaczej. Do
@imImpe: No faktycznie pole imię inne i mail tak samo, ale dalej w domenie uw-teamu. Masz tam w ogóle maila? ;> No i w ogóle do czego Ci takie konto, dlaczego je założyłeś?