Wpis z mikrobloga

#wosp #wosplive

Kampania rozpoczęta ! Spodziewać się należy, że blogger będzie wysyłać maile i spamować skrzynki informacjami odnośnie tego, że JERZY OWSIAK, SZEF WOŚPu JEST OSKARŻONY !!!11stojedenaście

Wszystko fajnie i pięknie. Czy Piotr W. dodał też informacje w tym mailu, że jest osobą dwukrotnie skazaną oraz że sam jest oskarżony w procesie cywilnym ? Tak wiecie, w ramach bycia osobą obiektywną i prawdomówną ?

Także coroczny buldupy z powodu WOŚP można oficjalnie rozpocząć !!!

Tymczasem po jaśniejszej stronie mocy fundacja kupuje sprzęty za środki zebrane w ramach 23. finału WOŚP. Jakoś nie przejmują się zbytnio rewelacjami pierzastego bloggera :)

A do 24. finału coraz bliżej !! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej !!!

#neuropa #4konserwy #tysiacurojenniezaleznychmediow #matkakurkacontent #bekazprawakow
  • 12
@Goofas: przede wszystkim bloger nie mówi o co Owsiak jest oskarżony i kto go oskarża. Nie wiem czemu nie dodaje, że Owsiaka oskarża sam bloger we własnej osobie z art. 212 i 216, czyli o zniesławienie i znieważenie, że sprawa już była w I instancji umorzona, a sąd okręgowy zwrócił do ponownego rozpatrzenia tylko 2 punkty z uzasadnienia.
@Jacek38: :D
ale że jego wyznawcy nie czują bolesnego dysonansu poznawczego :) przecież to już druga taka akcja, w pierwszej spamował nieprawomocnym wyrokiem, i nic, a oni byli pewni, że Owsiak za chwilę pójdzie do pudła. Był za to rekord :D Nie dziwi ich jałowość wysiłków kurki? Teraz będzie wysyłał ten swój spam do 6 tysięcy samorządów, sam nie wiem, to chyba nie jest oznaka zdrowia?
@Goofas: wywalił już dawno, po tym jak mu udowodniłem kłamstwo w porównaniu kosztów Jarocina i Woodstocku, podglądam z drugiej przeglądarki bez zalogowania. Smutny pajac z obsesją, a jak się prostak oburza, że odpowiedzi od sztabów nie takie, wzorzec śmiesznego hipokryty :)