Wpis z mikrobloga

Większość wypoku to ameby gorsze niż karczany
Rosja narusza naszą strefę
Wypok: zestrzelić hurr durr niech kacapy #!$%@?ą z naszej strefy
Turcja zestrzeliwuje rosyjski samolot za naruszenie strefy i to nie pierwszy raz
Wypok: Turasy barbarzyńcy, takie naruszenie to nie pedał. Chcą wojnę rozpętać

Duda w Chinach:
Duda stronk tyle zrobił płomień
Sprostowanie do wypoku gdzie okazało się że spuszczając się nad osiągnięciami Dudy to tak naprawdę zrobił Komorowski
Hurr durr zakopać to gówno.

Macierewicz zatrudnia jakiegoś 20 letniego kaska jako doradcę w MON
Dobrze że stawia na młodych
PO zatrudnia jakąś babkę 21 lat na nic nie znaczącą asystentkę w jakimiś ministerstwie
O MÓJ BOŻE JAKIE KOLESIOSTWO. ZŁODZIEJE TYLKO SWOICH WPYCHAJĄ NA POSADKI.

#politka #neuropa #4konserwy
  • 27
@ponczek_z_marmoladom: nie jest bardzo głupie, tylko jest generalizacją. Zarzucasz temu uogólnieniu nieprawdziwość, ale nie jest ono bazowane na niczym. Wykop udostępnia proste i jasne narzędzia do określenia jak wygląda "typowy wykopek". Te narzędzia to - wykopy/zakopy znalezisk, plusy/minusy komentarzy i gorące dyskusje. Na ich podstawie można uogólnić jak wygląda typowy wykopek, bo one świadczą o tym czym taki wykopek się interesuje, jakie opinie plusuje i jakie minusuje.

Tym bardziej, że autor
@grzegorz-zielinski: jasne, tylko, że Wykop to dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników. Skoro rzekomo większość wypowiada się jednomyślnie na jakiś temat to wskaż mi znalezisko lub komentarz, który ma więcej niż 10000 wykopów/plusów - takie znaleziska to tylko sukcesy sportowe Polaków, Korwin-Mikke, #rozdajo naprawylaptopow, flaga państwowa i pamiętna wygrana w totka. Gdzie niby masz większość, która się wypowiada pozytywnie o Rosji w sprawie zestrzelenia? Ta twoja większość to marne kilkaset wykopów? Ta większość
Ta większość to 200 plusów w jakimś komentarzu?

@FarmazonowyMsciciel: właśnie tak. nikogo nie obchodzi rzekomy tam milion użytkowników wykopu, lurkerów na niezalogowanym czy użytkownikach nie uczestniczących w życiu społeczności poza przejechaniem głównej i daniu wykopu/zakopu bo tak, czy też agresywnych zielonkach. Właśnie ta społeczność skupiona w określonych tagach jest poddana generalizacji i bardzo łatwo patrząc po treściach dodawanych i komentowanych określić jak ta społeczność wygląda. Na tym polega uogólnienie i generalizacja,
@grzegorz-zielinski: ale @Kotlet_Rybny pisze:

Macierewicz zatrudnia jakiegoś 20 letniego kaska jako doradcę w MON

Dobrze że stawia na młodych


podczas gdy w gorących dziesiątki memów o dzieciaku w MON - to jest po prostu śmieszne, że jeszcze próbujesz bronić tej tezy. Właśnie ta informacja jest doskonałym przykładem, że na Wykopie siedzą osoby o różnych opiniach, a taki @Kotlet_Rybny próbuje na siłę dowieść, że wykopki kierują się jednym nurtem.

Wg tego co
Tak! Jesteś kucem, bo tak zdecydowali wykopki.


@FarmazonowyMsciciel: nie ja jestem tylko większość jest. Drobna, ale kluczowa różnica. Jeżeli napiszę, że większość ludzi jest głupia, to napiszę, że ja jestem głupi? Szansa oczywiście jest, ale to nie są sprawy równoważne.

podczas gdy w gorących dziesiątki memów o dzieciaku w MON

dokładnie np. http://www.wykop.pl/wpis/15366871/nie-rozumiem-calego-tego-hejtu-na-tego-mlodego-zio/ - 200 plusów. Poproszę o podobny wynik dotyczący młodych w ministerstwach PO w kontekście ich obrony. Powodzenia w
Poproszę o podobny wynik dotyczący młodych w ministerstwach PO w kontekście ich obrony. Powodzenia w szukaniu.


@grzegorz-zielinski: czekaj czekaj - tutaj masz 300 plusów dla wpisu, który go wyśmiewa (czyli jest przeciwko): http://www.wykop.pl/wpis/15367427/heheszki-dzieciakzmonu-starcraft-%CA%96/ - dlaczego mam teraz odszukiwać wpisów odnośnie ministerstwa od PO? Ustal najpierw czy wykop dzisiaj jest za czy przeciw temu młodemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ustal najpierw czy wykop dzisiaj jest za czy przeciw temu młodemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FarmazonowyMsciciel: jest za, co wykazałem. Gdzie te 200 plusów za wpis anty? Mem ze starcrafta jest śmieszny i niczego nie dowodzi, zaplusuje go każdy kto się uśmiechnął. Pokaż proszę analogiczną sytuację związaną z PO - śmieszny mem dot. młodego z PO i wysoko zaplusowany komentarz broniący młodych w ministerstwach PO. No chyba
@grzegorz-zielinski: ale dlaczego ja mam to pokazywać? Nie mam czasu na grzebanie w archiwalnych znaleziskach. Daję ci dowód tego, że w tej konkretnej sytuacji nie ma "jednomyślnego Wykopu" - każdy komentuje to na swój sposób, czy to jest FriQ, który daje nadzieję na strategiczne umiejętności młodych ludzi, czy to są dziesiątki memów, rysunków i komentarzy (zaplusowanych nawet pod wpisem FriQa), które przedstawiają przeciwny punkt widzenia - krytykę obsadzania takich stanowisk młodymi