Wpis z mikrobloga

Uh, no to czas na moje #pokazforme
Dokładnie 8 miesięcy mojej pracy.
Pierwsze zdjęcie to kwiecień - przed ćwiczeniami. Drugie bodajże końcówka czerwca. wrzesień, październik i listopad.
Zaczęłam od takiego "nie wiadomo czego", teraz powoli zaczyna się coś ogarniać, chociaż wiem, że jeszcze mnóstwo pracy przede mną.
jeśli ktoś jest ciekawy treningu mogę napisać co robiłam, zero diety - jem niestety śmieciowo (tyle, że nie jem słodyczy, bo nie przepadam) - chociaż podkreślam jestem totalnym amatorem, uczyłam się na metodzie prób i błędów, i wątpię, że to cokolwiek komuś da.
Czy przez osiem miesięcy dało się zrobić coś więcej? Pewnie tak, ale podkreślam: jestem amatorem. Nawet nie mam pojęcia jak szybko powinny zachodzić zmiany.
Jeśli jakaś mirabelkę zmotywowałam do ćwiczeń to bardzo mi miło. ;)

#mikrokoksy

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym postem. ;)

MoniqueU - Uh, no to czas na moje #pokazforme 
Dokładnie 8 miesięcy mojej pracy. 
Pie...

źródło: comment_fP0C1POrkLEQ8giDNOHPrz9eGwL4QCtz.jpg

Pobierz
  • 305
@MoniqueU: A jaki masz wzrost? Bo te proporcje w cale źle nie wyglądają. Dobijesz do 60, ale to jeszcze trochę pracy. Z resztą nie sugeruj się tak bardzo samymi wymiarami. Na zdjęciach wyglądasz bardzo dobrze, mimo że sywetyka nie jest jeszcze dopracowana, a to dobrze zwiastuje.
Rozważ siłownię z kokretnymi cięzarami i ćwiczeniami i wtedy zobaczysz efekty.
  • 1
@mafiozorek: 1.61 cm, kurdupel. Dzięki za rady! Na pewno to rozwiążę, teraz się przeprowadzam i będę szukać siłowni.
@Lelia: Okazjonalnie uderzam na siłkę, ale w domu mam hantle, drążek, obciążniki, więc w sumie wszystko, czego mi trzeba.
@MoniqueU: strasznie #!$%@? jakość zdjęć (oświetlenie), ale nawet na niej widać starą prawdę, że warto ćwiczyć. Wiele Mirkensów i Mirabelksów wie to i praktykuje, a może dzięki temu jacyś inni/e dołączą?