Wpis z mikrobloga

Uh, no to czas na moje #pokazforme
Dokładnie 8 miesięcy mojej pracy.
Pierwsze zdjęcie to kwiecień - przed ćwiczeniami. Drugie bodajże końcówka czerwca. wrzesień, październik i listopad.
Zaczęłam od takiego "nie wiadomo czego", teraz powoli zaczyna się coś ogarniać, chociaż wiem, że jeszcze mnóstwo pracy przede mną.
jeśli ktoś jest ciekawy treningu mogę napisać co robiłam, zero diety - jem niestety śmieciowo (tyle, że nie jem słodyczy, bo nie przepadam) - chociaż podkreślam jestem totalnym amatorem, uczyłam się na metodzie prób i błędów, i wątpię, że to cokolwiek komuś da.
Czy przez osiem miesięcy dało się zrobić coś więcej? Pewnie tak, ale podkreślam: jestem amatorem. Nawet nie mam pojęcia jak szybko powinny zachodzić zmiany.
Jeśli jakaś mirabelkę zmotywowałam do ćwiczeń to bardzo mi miło. ;)

#mikrokoksy

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym postem. ;)

MoniqueU - Uh, no to czas na moje #pokazforme 
Dokładnie 8 miesięcy mojej pracy. 
Pie...

źródło: comment_fP0C1POrkLEQ8giDNOHPrz9eGwL4QCtz.jpg

Pobierz
  • 305
@zgaS: Ty za to sam robisz to co oni, miernoto( ͡° ͜ʖ ͡°) Bronisz im prawa do opinii. A ludzie mają różny gust, mnie najbardziej się podobała na drugim, później brzuch lepszy, a piersi w zaniku :) ale wg ciebie tej opinii też nie mogę zamieścić?
@sinusik: możesz tu wrzucić nawet zdj swoich jąder, generalnie #!$%@? mi do tego ale po co narzucać komuś własne zdanie xD będzie chciała być minikoksem to będzie i tyle, a gadanie "nie spjerdol tego - zostań taka jak jesteś ()" jest bezsensowne :P
@MoniqueU: przestań robić cokolwiek tam robisz i przejdź na dietę, w 2 mieś osiągniesz spektakularny efekt. Mam wrażenie, że Twój progres to bardziej dobór zdjęć i zły/dobry dzień (woda itd). Masz ładne biodra :-)
@l1pka: Nie ma ćwiczeń, gdzie się nie zrzuca "ogólnie", ale nie narzekam.
@HjugO: Dzięki, przyda się!
@maze: Ćwiczę wszystko, spokojnie.
@kokomo: Nie musiałam zmieniać biustonoszy na mniejsze, więc nie narzekam. Jeśli spadły to niezauważalnie dla mnie.
@skislam: Jeśli chodzi o wagę to... Nie mam pojęcia. Jeśli chodzi o centymetry to... Nie mam pojęcia. Na początku mierzyłam, ale nie poprawiało mi to humoru, więc przestałam i zwyczajnie zaczęłam
@MoniqueU: 3 fota dla mnie najlepiej wygląda, ale to tylko moje zdanie :)

Szacun za wytrwałość, sam ćwiczę i czasami ciężko po delegacji iść jeszcze na koksownie..
piątka :)
@rtone: Znaczy, nie zrozum mnie źle. Mam w tym momencie naprawdę szybki metabolizm i tego farta, że lubię rzeczy typowo pod siłownie (nie jem innego mięsa niż kurczak, bo mi nie smakuje, nie lubię słodyczy, wolę wasę niż białe pieczywo, etc) - w tym momencie nie muszę mieć diety, bo w przeciwieństwie do ćwiczeń nie sprawia mi radochy. przyjdzie czas - będzie rada, póki nie muszę to się nie katuje. ;)
@superbybak: Dopiero od lipca zaczęłam robić foty w tym samym miejscu, więc błędów z początku nie naprawie. Wszystkie są przy świetle dziennym, jeśli są ciemne to pewnie wina fotografa. ^^