Wpis z mikrobloga

  • 1594
Uh, no to czas na moje #pokazforme
Dokładnie 8 miesięcy mojej pracy.
Pierwsze zdjęcie to kwiecień - przed ćwiczeniami. Drugie bodajże końcówka czerwca. wrzesień, październik i listopad.
Zaczęłam od takiego "nie wiadomo czego", teraz powoli zaczyna się coś ogarniać, chociaż wiem, że jeszcze mnóstwo pracy przede mną.
jeśli ktoś jest ciekawy treningu mogę napisać co robiłam, zero diety - jem niestety śmieciowo (tyle, że nie jem słodyczy, bo nie przepadam) - chociaż podkreślam jestem totalnym amatorem, uczyłam się na metodzie prób i błędów, i wątpię, że to cokolwiek komuś da.
Czy przez osiem miesięcy dało się zrobić coś więcej? Pewnie tak, ale podkreślam: jestem amatorem. Nawet nie mam pojęcia jak szybko powinny zachodzić zmiany.
Jeśli jakaś mirabelkę zmotywowałam do ćwiczeń to bardzo mi miło. ;)

#mikrokoksy

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym postem. ;)

MoniqueU - Uh, no to czas na moje #pokazforme 
Dokładnie 8 miesięcy mojej pracy. 
Pie...

źródło: comment_fP0C1POrkLEQ8giDNOHPrz9eGwL4QCtz.jpg

Pobierz
  • 305
  • Odpowiedz
@MoniqueU: B R A W O !!! !!! !!!

Cieszę się jak mirabelki patrzą na siebie pozytywnie i chcą uronić trochę piękna dla świata dbając o swój wygląd. Naprawdę żenujące jak część kobiet skutecznie się zapuszcza bo uważa że im się należy bo przecież mają cycki i to w zupełności wystarczy. (Faceci też tak mają ale próbują wykpić się kasą).

Jeszcze raz B R A W O !!! !!! !!!
  • Odpowiedz
@MoniqueU: ja też mogłabym prosić o jakieś info dotyczące ćwiczeń? ile razy siłownia, jakie ćwiczenia w domu, po ile czasu? MNIE ZMOTYWOWAŁAŚ, WYGLĄDASZ SUPER! i pomyśleć, że po pół roku można osiągnąć taki efekt, wow ()
  • Odpowiedz
@Altar: w skrócie dużo ruchu z różnym natężeniem aby szokować organizm , węglowodany ograniczone do minimum, 5-6 posiłków dziennie po 1800 - 2000 kcal dziennie, 0 słodyczy czy alkoholu, fastfood raz w tygodniu aby oszukać organizm i przyspieszyć metabolizm
  • Odpowiedz