Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: Spoko, juz tak dalem gosciowi. Bawil sie chyba 5 dni i wlasnie 1,5k dalem. To bylo ponad rok temu. Nie bylo jednak az takiego efektu. Chce sprobowac gdzie indziej, a jak mirek polecony na wypoku to musi dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko pewnie nie jet z trojmiasta...
  • Odpowiedz
@nunu85: Ja tak samo mam. 2 miesiące temu auto było w naprawie. Do tej pory, ani nie odkurzyłem, ani nawet nie przetarłem deski rozdzielczej. Mam pełno ziemi ogrodowej, bo mi się kwiat wywalił, sporo piasku i w ogóle lekki syf. Ale auto to pojazd do przemieszczania się z punktu A do B i nie #!$%@?ło mnie do końca, aby spuszczać się kilka godzin nad polerowaniem, aby po wyjeździe i deszczu
  • Odpowiedz
@krakken: APC Red Devil + PB Natural Look

i nie #!$%@?ło mnie do końca, aby spuszczać się kilka godzin nad polerowaniem, aby po wyjeździe i deszczu wyglądał tak samo.


@ogrod87: Właśnie widać. Auto wypolerowane z nałożoną powłoką bardzo skutecznie odpycha brud od siebie. Jeśli deszcz pada na stojące auto to od razu woda spływa nie zostawiając śladów :) Niektórzy szanują i lubią mieć zadbane auto, a niektórzy wolą
  • Odpowiedz
@Zgubilem_Login: Dla mnie auto, to pojazd z punktu A do B. Czas, który marnuje na pucowanie go - chętnie spożytkuję na coś bardziej pożyteczniejszego. Raz na jakiś czas odkurzę, przetrę deskę, pojadę na ręczną myjnię. Wystarczy.
  • Odpowiedz