Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

póki co pis leczy mi dupe po ruchaniu przez po. Mówi to osoba która głosowała na korwina


@menstuffpl: wiadomo, że korwiniści to po prostu frustraci, dla których ważne, żeby był "lewak do #!$%@?" a kto #!$%@? to nie ma znaczenia. czy to wolnorynkowiec-pseudoliberał, czy socjalista. jeden #!$%@? - ważne, żeby lała się krew a co się stanie i jakie będą skutki to już nie interesuje.
a co pis zrobił, bo nie jestem w temacie?

@looongier: A nie wiem... kogoś tam ułaskawił i cofnął skok PO na Trybunał konstytucyjny. Co jest przecież zamchnięciem się na demokrację! No jak tak można?!

PS
Nie lubię typa ze zdjęcia. Wulgarny cham i kombinator. Dobrze, że się nie dostał do sejmu
@imbal: wszyscy prezydenci ułaskawiali ludzi z wyrokami. Ten ktoś, kogo ułaskawił, już miał wyrok, tylko nieprawomocny. A wiesz za co miał wyrok? Za walkę z korupcją. Jeśli uważasz, że walka z korupcją to zło i tacy ludzie powinni siedzieć, to połóż łeb na kiblu i przywal parę razy deską.
Co do TK to nie jestem specem, ale z tego co czytam to poprzednie rządy robiły to samo, więc nie wiem czemu