Wpis z mikrobloga

@gobi12: w biedronce jest (lub bedzie) myphone infinity II za 600, ciekawa propozycja za rozsądne pieniądze. Ogólnie szukaj po markach myphone, kruger matz, goclever.
@gobi12: @sphinxxx: Też polecam myphone, jakis czas temu szukałem pancernego smartfona i kupiłem myphone hammer axe lte, który ma IP68 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony z jakości wykonania. Bateria trzyma długo, dobry czysty soft, szybko chodzi, nie wiesza się. Jak w innych swoich produktach trzymają podobny poziom to nic ich na rynku nie przebije w stosunku cena/jakość.
@sphinxxx: MyPhone? Serio? Japońsko-Polska firma, która kupuje projekty telefonów od Austriaków i do wszystkich oprócz hamera daje wyświetlacz z samego szkła bez ochrony aka GL3
@HaPPe: @chomikagresor: Polecacie mu androida za 500zł? Androbieda ma jakiś sens tylko w przypadku flagowców...
@gobi12: Szukaj Microsoft Lumii 535 albo używkę 640 ;)
@Shinon: za taką cenę fajerwerków nie ma i nikt się nie łudzi, że jest inaczej. A jeśli chodzi o androida z nowych tel w polskiej dystrybucji to najlepszy wybór. Ograniczanie całego rynku androida do niebotycznie drogich kilku flagowców jest nieporozumieniem.
@sphinxxx: Android jest systemem uniwersalnym, w przeciwieństwie do Ios'a czy WP/WM. ;) Na budżetowych telefonach nie może działać dobrze i nie będzie... Zawsze będzie to androbieda, jedynie na flagowcach można z niego coś wyciągnąć:-))
#androbieda
@gobi12: Ja ostatnio kupiłem Huawei Honor Holly za 480 zł i jestem zadowolony. Dużo pamięci wewnętrznej, RAM ok. Android KitKat . Jedyne minusy to brak podświetlenia przycisków funkcyjnych, umiejscowanie przcysiku Back z lewej zamiast prawej i Najciemniejsze ustawienie ekranu wciąż jest mocno jasne. Reszta bez zarzutu
@Shinon: Tak, MyPhone. Jakość dużo lepsza niż gówniane Samsungi czy LG a dużo tańszy i nie zamula. Co w tym złego, że Japońsko-Polska firma a projekty Austriaków? To bardziej zaleta niż wada. Nie tylko Hammer ma wzmocnione szkło. Przykładowo Infinity też ma Gorilla Glass 3, a kosztuje tylko 750zł.
@przebrzydlak: To że jest japonsko-polską firmą nie jest złe ale kupowanie gotowców od Austriaków? ;) Dawno patrzyłem na telefony od MyPhone więc może i wszedła nowa androbieda z GG3... Jak już mówiłem w tej cenie jedynym sensownym zakupem jest coś na pokładzie WP chyba że od biedy jakaś androbieda AllView (nie wiem czy dobrze napisałem) dobra rumuńska firma