Wpis z mikrobloga

#gry #gothic #arkczyta #gpt #gimbynieznajo #tworczoscwlasna

Na TVGry pojawił się kolejny mój materiał - tym razem już nie odnośnie #unreal , a #gothic. Zainteresowanych zapraszam do wykopywania (chociaż to nie mój wykop), a tych, którym się nie chce - podaję video na tacy - tutaj :)

Wykopalisko: http://www.wykop.pl/link/2871061/najlepsze-mody-do-gier-z-serii-gothic/

Film:
arkadikuss - #gry #gothic #arkczyta #gpt #gimbynieznajo #tworczoscwlasna

Na TVGry ...
  • 6
@nieumiemtanczyc: cóż diccuric jak na swoje czasy to była świetna rzecz, przecież to był jeden z pierwszych(jak nie pierwszy) duży mod do gothica, pamiętajmy że on ma 11 lat :D w porównaniu z dzisiejszymi modami i rozwiązaniami w nimi jest już dość leciwy, ale wprowadzał mimo wszystko kilka ciekawych i fajnych rzeczy, w sumie nadal jest grywalny w porównaniu do takiego die bedroung

a czekaj to die bedroung jednak był pierwszy
@arkadikuss: Grałem w Gothica milion razy, ale nigdy nie instalowałem modów. W sumie to grzebanie przy fabule mnie mało interesuje. Na dobrą sprawę przytuliłbym np. do G1 jakiś mod graficzno techniczny, który wprowadza chociaż sterowanie z 2, a najlepiej z 3, no i wznosi grę przynajmniej na ten poziom. Z miesiąc temu przeszedłem G2, więc tego pewnie w najbliższym czasie ruszać nie będę. A są jakieś sensowne mody do G3? Tej
@Iudex: ? przecież jest community patch 1.75, do tego quest pack z content modem i mod konsekwencje, na themodders są jeszcze fajne modyfikacje za pomocą dll, np zniesienie limitu osób które cię atakują czy niemożliwość picia mikstur podczas otwartego eq
@nieumiemtanczyc: takie są informacja na necie, info poza tym stąd że modyfikacaj powstała w 2002 roku i korzysta z statych tekstur(niebieskich) z wersji beta :D