Wpis z mikrobloga

@zoozgive: a zdajesz sobie sprawę że jakby podstawić temu Conorowi zawodnika jakiegoś sportu walki który waży tyle co Bjorson to rudy zostałby zabity?
To na filmiku to nie sparing tylko jakaś zabawa.
@Szefu: #!$%@? wiem o sportach walki ale z tego co tu widzę to nawet nie potrzeba zawodnika mma, jeśli ten mały nie znokautowałby Góry pierwszym ciosem to jakby tamten go dopadł to by go rozmaślił.

Tułów wydaje się pancerny, a dostęp do głowy która jest tak wysoko mocno utrudniony. Ciekawe jakby parter wyglądał bo tutaj wyraźnie nie chcieli w nim 'walczyć' ale o ile nie założyłby jakiejś dźwigni w pierwszym momencie
@zoozgive: Oczywiście że mają znaczenie.Co nie zmienia faktu, że gdyby do walki stanął duży koksu bez techniki i kondycji i dużo mniejszy gość co ćwiczy mma i ma o tym pojęcie, to stawiałbym zdecydowanie na tego mniejszego.
@WhiteRaven12: ja troche wiem o sportach walki i nie koniecznie to działa tak jak piszesz.
Dobry cios na wątrobę czy szczękę i nie ma zawodnika nie ważne ile by ważył i jak pancerny ma tułów.
Nie ma w tym nic dziwnego bo Bjorson trenuje zawodowo żeby #!$%@?ć jak najwięcej kilogramów, a Conor żeby wygrtwać walki.

Wielkość może mieć w walce znaczenie co najwyżej psychologiczne.
@Szefu:
Oczywiście takie porównanie nie ma sensu, kto jest lepszy tygrys czy rekin, na lądzie czy w wodzie...

Natomiast jeśli mamy dwu podobnie wytrenowanych wszechstronnie fajterów, wielkość i siła ma oczywiste znaczenie, po prostu nie użyjesz tych 10kg, których nie masz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
W grapplu już na bank.
Natomiast jeśli mamy dwu podobnie wytrenowanych wszechstronnie fajterów, wielkość i siła ma oczywiste znaczenie, po prostu nie użyjesz tych 10kg, których nie masz.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gavroche: pewnie ze się zgadzam, odnoszę się do ludzi którzy myślą że jak ktoś jest wielki to musi znaczyć że pewnie jednym ciosem łeb urywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki obraz chyba wykreowany przez filmy i ludzką