Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: i chcesz mi powiedzieć że pięć losowych słów jest to łatwiejsze do zapamiętania niż np: "mind body soul perfect human" ? fajnie że ci działa, ale niieźle sobie utrudniłeś zadanie. drugi argument jest taki, że często przeciwstawne symbole są odbiciami lustrzanymi: pure/impure nature/civilization, old/new - tak naprawdę wystarczy nauczyć się tylko jednego z nich...
Pobierz o.....k - @Kulek1981: i chcesz mi powiedzieć że pięć losowych słów jest to łatwiejsze...
źródło: comment_6qesSPNjJKvJEn7Psc0jLHIdXBGQpXld.jpg
@orestlenczyk: Nazwałem je od tego co przywodzą na myśl przy pierwszym spojrzeniu, więc nigdy się nie mylą. Nowe też już nazwałem, co widziałeś powyżej. Mam i hitlera i korwina, działo, lewy, prawy, wagę, pi, podnośnik, inwalidę, garnek, cukierki, kokardę, kopertę, przód, fotel, górę, dół, A, małe a, V, małe v, lont, człon, mostek, pomost, szlaczek, ślimaka, itp. =]
@Kulek1981: interesujący tok rozumowania, słowa które zazwyczaj układają się w miare logiczne zdania to "bzdura" "działo, lewy, prawy, korwin, hitler" ma za to sens. nie mam zamiaru nikogo ewangelizować, po prostu ktoś tu ma problem z logiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xavax: Akurat kilka minut temu hackowałem poprzez glify i dokładnie te same wzorki mi się pokazały - trochę się zdziwiłem, że dodali jakieś nowe :P
Na początku zapamiętałem tylko pierwszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Kulek1981: Ja też sobie nazywam glify po swojemu, albo jak mi przypadnie do gustu angielska nazwa, to już zapamiętuję wg tejże nazwy. Jak będę miał więcej czasu to mogę podesłać moje nazewnictwo