Wpis z mikrobloga

Chciałem powiedzieć jedną rzecz : #!$%@?Ć WAS NIEUCZCIWI TAKSÓWKARZE, NIECH WAS UBER WYGRYZIE Z RYNKU A DZIECI MAKARONEM OBROSNĄ. Pracuje w hotelu i często goście przychodzą i skarżą się ( zagraniczni goście ) że mówiłem że taksówka na rynek to jest 20 zł a taksówkarz ich skasował np 60 zł. Przed chwilą miałem to samo gość przyszedł i pokazał mi jakiś gówno kwitek że zapłacił 68 zł gdzie powinien zapłacić maks 25 zł. PRZEZ WAS PO ŚWIECIE KRĄŻĄ O NAS TAKIE A NIE INNE OPINIE ŻE JESTEŚMY #!$%@? ZŁODZIEJAMI bo #!$%@? jesteście za te 20 cbl oszukujecie ludzi w twarz że "night tariff" lol night tariff 10zł za km, #!$%@? nie ludzie. Nie pozdrawiam.
#oswiadczenie #taxi #taxicoolstory #boldupy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szwagry: Kiedyś do mnie do roboty z jednego dworca mieli przyjeżdżać zagraniczni goście, Łódź była w wykopach więc polecaliśmy im taksówki. Za ten sam dystans 15 osób płaciło od 30 do 100 zł.
  • Odpowiedz
atego lubię taksówki w krajach, gdzie się na początku umawiasz ile będzie cię kosztować dojazd z x do y. Brak liczników i możliwości robienia w bambuko na km, wolny rynek bo trzeba się pilnować, żeby ktoś taniej nie miał. Same plusy.


@TenebrosuS: Haha, najlepsza wersja afrykańska: "One man - one dollar". True story :))
Najgorsza wersja gruzińska - umawiasz się a jak dojedziesz, to taksiarz chce i tak dwa razy
  • Odpowiedz
@szwagry: taksówki powinny zostać zdelegalizowane albo jakoś chociaż uregulowane. Jeździłem kiedyś taksówkami i co typ, to inną trasą z punktu A do B. Co prawda w granicach 15 zł po mieście się zamknąłęm za każdym razem, ale rozrzut zaczynał się od 9 do 15. I gdyby nie to, że jednemu typowi zwróciłem uwagę, to by jechał dalej naokoło.
Jebią ludzi jak chcą, jak się zorientują, że "nietutejsi".
  • Odpowiedz
taksówki powinny zostać zdelegalizowane

@Arveit: Rozumiem, że popierasz wolny rynek?

albo jakoś chociaż uregulowane

@Arveit: No, są licencje. I co to dało? Są tacy, co jeżdżą bez licencji, a nawet ci co mają, to kręcą wałki.
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: wymusić ustalenie stałych tras do danych ulic, zabronić jazdy okrężnymi drogami. Wolny rynek to #!$%@?. Wszystko powinno być scentralizowane i uregulowane.
  • Odpowiedz
@szwagry: jakiś czas temu w Krakowie robiłem zlecenie (pracuję jako operator video) - miałem nakręcić podróż kanadyjki z Krakowa do Oświęcimia, jako dodatkowych scen do dokumentu o szukaniu jej korzeni w Polsce (jej ojciec zmarł w Auschwitz). Pod hotelem podstawiona fura ogarniana bezpośrednio przez hotel. Po całym kursie i powrocie do Krakowa gość zazyczyl sobie 370 zł.. (!). Zacząłem robić raban, no ale babeczka była wyrozumiala i powiedziała mi żebym
  • Odpowiedz