Wpis z mikrobloga

#pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsiefura

Elo mireczki z samochodami! Pochwalcie się, jakie macie auta i jaki macie stosunek do nich(za co je lubicie/nie lubicie)!

Ja mam matiza, którego odziedziczyłem po rodzicach, rocznik 2004, powypadkowy. Wygląda jak kupa gówna(kolor khaki), ale nie rdzewieje i nie ma bata by go ktoś ukradł.

Lubię go za to, że wszelkie naprawy kosztują grosze.

Nie lubię go za wszystko inne, ale najbardziej że jak #!$%@?ę nim w drzewo to pewnie się zabije(nie ma ABS, ESP ani żadnych poduszek).
kotnaklawiaturze - #pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsief...

źródło: comment_bENkBr0w3fSCTwoPcirilERGjGZ2aqdi.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@jaworiano: Kurde, to lipa. Mój matiz tez ma problemy z elektryką(aparat zapłonowy) - to czesta usterka w tym złomie. Ale takie z dupy, zaskakujące odpały mu się nigdy nie zdarzają. Za to go lubię, że zawsze dojadę gdzie chcę(o ile aparat zapłonowy jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: a bo z reguly "kolega kolegi mial"
gdzie nia nie pojechalem to czesto bylo "a nie psuje sie" "kolega mial i ciagle sie psula"
jak sie dba to smiga:D jak sie jest januszemmotryzacji i mega cebulakiem to kazde auto bedzie sie psulo
w polsce teraz duzo alf jezdzi
ale wiele osob nie wie ocb z pozdrawianiem itd

nic Ci nie grozi w matizie:D
mamFAJNYnick - @kotnaklawiaturze: a bo z reguly "kolega kolegi mial" 
gdzie nia nie ...
  • Odpowiedz
@Vittu: u mnie to samo, jeszcze w miare duża moc 230KM i trzeba uważać w korkach, czasem zdarza mi się zrobić kangurka jak mi noga ścierpnie.
  • Odpowiedz
@Slawek91: Właśnie tak jak mówisz, jak ostatnio jechał do Warszawy to osiągałem 140 km/h i nawet wyprzedzałem czasem inne auta. Przeżycia jak przy przekraczaniu nadświetlnej w StarTreku, gdy 5 bieg, wszystko wibruje a spalanie jakieś 16 litrów przy tej prędkości. W praktyce optymalna prędkość dla tej skrzyni/silnika to 80-100 km/h.
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Mój samochód, a jest ich kilka w domu, ale MÓJ KU*#%A jest tylko jeden, jest studnią bez dna dla pieniędzy, szczególnie blacharsko (rdzewieje jak poj**ny). W życiu go nie oddam, nie sprzedam, po kres dni będę robił i odmawiał sobie nowych rejbanów, żeby tylko działał i dawał mi banana na ryju za każdym razem, jak siądę za sterami. Jak tylko mogę, staram się dłubać przy nim sam, bo daje mi
kowzan - @kotnaklawiaturze: Mój samochód, a jest ich kilka w domu, ale MÓJ KU*#%A jes...

źródło: comment_AFQHZzlJTxblSG4PfYCD6vjaNEPOMkkA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kowzan: szkoda, że gaz tak ciężko tak u mnie nie chodzi, obie łydki by miały trening, a spalanie by mogło spaść. Na razie mam około 12,5l/100 km.
  • Odpowiedz
  • 4
@kotnaklawiaturze: na ten moment mam trzy. #volvo xc60 - ciezko go nie lubic, duze i mega wygodne. #bmw e46 - kompletnie bezawaryjne, od 5 lat nic NIC sie nie przytrafilo. tez wygodne i ciche i chyba szybko sie go nie pozbede. oraz #seat altea xl - ma dsg co jest fajne ale cala reszta to padaka, duzo sie psuje i ma klekoczacy 2.0tdi - z tych trzech seat idzie na sprzedaz
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: od 7 lat mam Peugeota 406 1.8 110KM [aktualnie do sprzedania], tani w naprawie, wygodny
VW Lupo 1.0 50 KM [dupowóz żony] mało pali :D, podstawowa wersja
Audi A2 1.6 110 KM, mały, szybki, nietypowy
P.S.
Nie jestem szejkiem, nie mam udziałów w Gazpromie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Focus MK2 1.6 TDCI 90KM 2009 rok

Fajny bo:
bo mi się podoba ;)
bo mam go od nowości
bo jest wygodny
bo ma podgrzewaną przednią szybę
bo przyjemnie się tym jeździ
bo średnie spalanie 4,9

nie lubię bo:
bo w tym roku pech go prześladuje (2x przebita opona, wadliwy filtr paliwa, pęknięta szyba przednia)
bo zamula na drugim biegu
bo zbiornik na płyn do spryskiwaczy to chyba jakiś debil
  • Odpowiedz