Wpis z mikrobloga

#pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsiefura

Elo mireczki z samochodami! Pochwalcie się, jakie macie auta i jaki macie stosunek do nich(za co je lubicie/nie lubicie)!

Ja mam matiza, którego odziedziczyłem po rodzicach, rocznik 2004, powypadkowy. Wygląda jak kupa gówna(kolor khaki), ale nie rdzewieje i nie ma bata by go ktoś ukradł.

Lubię go za to, że wszelkie naprawy kosztują grosze.

Nie lubię go za wszystko inne, ale najbardziej że jak #!$%@?ę nim w drzewo to pewnie się zabije(nie ma ABS, ESP ani żadnych poduszek).
kotnaklawiaturze - #pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsief...

źródło: comment_bENkBr0w3fSCTwoPcirilERGjGZ2aqdi.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: bez przesady, moje auto jakieś drogie to nie jest :D
ale jak widać to co piszą w internecie to prawda, bo często można spotkać opinie że to auto wygląda na dużo droższe niż faktycznie jest
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Mój sąsiad odłączył w matizie żony indykator poziomu paliwa. Jak tłumaczył, nawet przy rozłączonym zapłonie dalej wskazywał poziom paliwa, a okolica jaką zamieszkiwał cechowało to, że notorycznie mu paliwo z tego samochodu kradli.
  • Odpowiedz
@Pietter: Miałem takiego. Kupiłem jakieś pół roku po odebraniu prawka, za swoje zaoszczędzone pieniądze. 900 na wtrysku, 97r, zero rdzy. Dla 2 osób spoko, jak załadujesz całego już niekoniecznie. Spalanie jakieś 5,5 l średnie. Ogólnie mam bardzo dobre wspomnienia z tym autem, czasami mam chęć kupić takowego jeszcze raz :D. Tanie części jak barszcz, samodzielne naprawy no i jeszcze z plusików to rozrząd na łańcuchu (chociaż niektórzy uważają inaczej, ale nie
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Mam to auto od 2 miesięcy dopiero, zrobione jakieś 3kkm.
Zaraz po zakupie wymieniłem parę elementów w zawieszeniu i to na razie tyle.
Ogólnie to jest dosyć dobra konstrukcja, chociaż podobno całkiem droga w naprawie.
Na szczęście jest na łańcuchu rozrządu, a kompresor ma dużo wyższą żywotność niż turbosprężarka.

no i to auto nie rdzewieje
  • Odpowiedz