Wpis z mikrobloga

#pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsiefura

Elo mireczki z samochodami! Pochwalcie się, jakie macie auta i jaki macie stosunek do nich(za co je lubicie/nie lubicie)!

Ja mam matiza, którego odziedziczyłem po rodzicach, rocznik 2004, powypadkowy. Wygląda jak kupa gówna(kolor khaki), ale nie rdzewieje i nie ma bata by go ktoś ukradł.

Lubię go za to, że wszelkie naprawy kosztują grosze.

Nie lubię go za wszystko inne, ale najbardziej że jak #!$%@?ę nim w drzewo to pewnie się zabije(nie ma ABS, ESP ani żadnych poduszek).
kotnaklawiaturze - #pytanie #heheszki #glupiewykopowezabawy #motoryzacja #pochwalsief...

źródło: comment_bENkBr0w3fSCTwoPcirilERGjGZ2aqdi.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: BMW 1 E87 130i, rocznik 2009, powypadkowy (zimą ślizgnąłem się w płot przy domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Kocham go za dynamiczność, małe spalanie, bezawaryjność i wygodę.
Nienawidzę że za każdą pierdołę przepłacam, zajebiście twarde sprzęgło i że po nocy wyglądam z niepewnością czy jeszcze stoi.
  • Odpowiedz
@Shodan56: saxo '01 1.5d,
lubie go
za to ze naprawy kosztują grosze
pali byle co,
do miasta perfecto, wszedzie wjade zaparkuje

nie lubie go,
za elektryke która żyje własnym życiem (np. spryskiwacze działaja raz na tydzień - najczęściej we wtorki),
rdza, pożera go żywcem,
usterki, wszystko lubi się posypać, samochód ma pełno autorskich rozwiązań
klekot, wolny, słaby, głośny
jaworiano - @Shodan56: saxo '01 1.5d, 
lubie go
 za to ze naprawy kosztują grosze 
...

źródło: comment_uG7c8O8uNI1JmsVzhPhm0C10qO1wVp3E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: nie chciało mi się jeszcze, ale już mam plan działania. Kwestia kilku dni i będę kompletował potrzebne elementy. Do końca listopada chcę się wyrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz