Wpis z mikrobloga

@UndaMarina: Nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale ja średnio raz w tygodniu mam coś na kilka godzinek w domu a jestem raczej *anty* grzebania w domu, tzn. nie lubię tego robić dla zasady. w autach również trzeba co jakiś czas cośtam pogmerać choćby i głupi olej posprawdzać. no i ja b--ń Boże nie twierdzę, że kobieta jest od sprzątania, gotowania i prania. uważam, że facet który siedzi i pije p--o oglądająć mecz podczas gdy jego kobieta ogarnia cały dom jest po prostu nieuczciwy i nie szanuje jej.

natomiast uważam też że generalnie kobiety mają znacznie lepsze wyczucie estetyki. dla Twojego faceta może być coś czyste podczas gdy Ty zobaczysz tam milion defektów. podobnie pokażesz mu 3 j----e kolory ścian i dla niego to będzie różowy,różowy i jaśniejszy różowy a dla Ciebie to będzie fuksja kamarynowa, świetlisty świerząb i płatek śmiebogodzinanu. k---a nie potrafisz zrozumieć prostej rzeczy, że zwyczajnie facet i kobieta to inne stworzenia? nie mówie lepsze, gorsze, ale k---a inne. oczekujesz od niego rzeczy, które przychodzą mu z trudem - pytanie tylko w jakim celu. jak Ci tak przeszkadzają te durne szklanki to umyj je sama i daj chłopu spokój.

doskonale wiesz że kobiety mają zmysł estetyczny na zupełnie innym poziomie, podobnie dobrze radzą sobie z ustalonymi działaniami metodycznymi, natomiast faceci znacznie lepsza orientacje przestrzenną mają i potrafią bardzo dobrze improwizować i szybko odnajdywać się w trudnych sytuacjach, zachowywać zimną krew, lubią grzebać, majsterkować itp
  • Odpowiedz
@szpongiel: bo chciałabym pić z czystego kubka i chcę nauczyć partnera prostego triku.
@larvaexotech: to jest proste jak 2 + 2. Myję kubek > osad nie schodzi od gąbki > dodaję kilka kropel octu/sody/cukru > myję > kubek czysty > profit! Powiesz mi, że do tego trzeba specjalnych zdolności? To nie jest fizyka kwantowa. Raczej się w ten sposób tłumaczycie dla swojego wygodnictwa ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@UndaMarina: odnieś się w takim razie do tego prowadzenia auta i innych rzeczy. większość kobiet jakie znam nie potrafią bez zastanowienia powiedzieć gdzie jest lewa a gdzie prawa strona, to też nie jest fizyka kwantowa.

z Tobą jest problem taki że nie potrafisz iść na kompromis. ja np. z dziewczyną żyjemy w inny sposób - nie jak człowiek z fiutem i człowiek bez fiuta, ale raczej jak kobieta i mężczyzna.
  • Odpowiedz
@wrednota: prawda, ale bez przesady - może za długo parzysz? Albo używasz ekspresówek?


@kontra: Będę parzyć ile chcę, będę używać herbaty jakiej chcę, a jak mi się usyfią kubki to umyje je octem :>

  • Odpowiedz
Po drugie w domu powinno być posprzątane, a mężczyźni nie chętnie to robią. W imię czego 25 letnie mężczyzna ma się do tego zmuszać?


@andrzejwpst: A w imię czego kobieta ma się do tego zmuszać?
  • Odpowiedz
  • 3
Będę parzyć ile chcę, będę używać herbaty jakiej chcę, a jak mi się usyfią kubki to umyje je octem :>

@wrednota: silna, niezależna kobieta ()
  • Odpowiedz