Wpis z mikrobloga

Mirki, mam ideę i pomysł na YT :)
tl'dr:
Retro sekcja na kanał YT #majsterpirzu, przegląd starszych telefonów i testy , ale z Waszą pomocą.

Dla niewtajemniczonych: Jam jest #majsterpirzu , fanboy smartphoenow, geek technologiczny od dziecka, prowadze kanał na YT z recenzjami telefonow i czasami gadżetów.


Chce na tym kanale zrobić serię filmów pod tytułem " #retrosekcja " , czyli jednym słowem -testowanie bądź też przedstawianie starszych telefonów, nawet tych przed symbainem, ale i starych, poczciwych telefonów z system #android ale z taką łezką w oku i w sercu, bo jestem osobą bardzo sentymentalną i podchodze do nich naprawde z czymś więcej, niz tylko recenzent i tester. O tyle to moze być ciekawe, ze ta retro sekcja bylaby patrzona pod katem, jak technologia zmienia telefony i co sie zmienilo :)

Ostatnio dostałem od @r0k0 Siemensa S55 i się śmiałem , bawiłem z godzinę tym telefonem na starcie, coś pięknego i naprawde banan na twarzy z automatu :)

Jednak sam nie ogarne tego, i chciałbym Was, mirki zapytać, czy chcielibyście mój projekt wesprzeć i udostępnić jakieś starsze telefony, których nie używacie, a w jakiś sposób były kultowe ? ja nagram materiał i będę odsyłać :) Marzy mi sie Era g1.. achh :) i jeszcze porowanie z pierwszym #iphone, o Panie :3

Jeżeli mają się kurzyć, jeżeli nie używajcie, dajcie znać :) Jeżeli popieracie pomysł i chcemy retrosekcje, plusujcie :)

#android #telefony #polskiyoutube #pytanie #windowsphone zawołam też, chodzi o sam fakt telefonów , im wiecej, tym lepiej :P
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pirzu: G1 to był najlepszy telefon z androidem i klawiatura. Był moim pierwszym androidem kiedy inni mieli n95 i się tym rajcowali. Potem Milestone i Desire Z. Tam już brakowało jednego rzędu klawiszy. G1 męczyłem od 2007 do 2010 jako drugi telefon do internetu ,potem awaryjnie gdy inne mnie zawodzily. Nigdy nie miałem tak długo jednego telefonu
  • Odpowiedz
  • 0
@Pirzu: g1 leży, trzeba by się nim kiedyś zająć. Milestone padnieta plyta. Desire z poszedl. Miałem ten htc tytn 1 i 2 oraz htc Universal, e61i. Najlepsza klawiaturę miało g1! Ostatnio zastanawiałem się jak przekonałem się do telefonów bez klawiatury. Niestety nie wiem..
  • Odpowiedz
  • 0
@Pirzu: ciekaw jestem czy jeszcze działa. System miałem na karcie, a ta padla. Jak nikt nie będzie miał, a mi się uda znaleźć ja, a później zobaczyć co z nią to dlaczego nie?
  • Odpowiedz