Wpis z mikrobloga

Kurczę, zawsze tak mi głupio, kiedy siedzę na wykładzie, profesor opowiada dość ciekawie, ale temat jest na tyle mało (dla mnie) interesujący, że się wyłączam (´-`.
W sumie to nigdy nie wiem, czy chodzić, bo raz że niewiele wyniosę, lepiej byłoby chyba posiedzieć gdzieś w piwnicy (bo jest tam kawiarnia) i sobie powtórzyć materiał na następne zajęcia czy coś, ale z drugiej strony zawsze coś do głowy wpadnie na takim wykładzie, plus może profesor skojarzy, że się biedny studencina stara chodzić (nie żeby wszystkie egzaminy były pisemne i sprawdzane w większości przez komputer). No i wykład nie jest AŻ TAK nudny, miewa ciekawsze momenty, plus nie ma z niego żadnych ćwiczeń, więc niby lepiej chodzić...
Więc sobie siedzę i próbuję coś notować, ale raczej rysuję (..).


#nobodycares #studbaza #botgirlrysuje #rysujzwykopem i chyba #randomanimeshit

BotGirl - Kurczę, zawsze tak mi głupio, kiedy siedzę na wykładzie, profesor opowiada ...

źródło: comment_Y91BEpaYjU5UkRKKw35CBKu59uAfYSoj.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BotGirl: dylematy kazdego studenta. Ja chodzilem na wyklady i na ogol robilem projekty na kompie sluchajac jedniczesnie wykladowcy. Zawsze cos w glowie pozostawalo. No chyba ze pojawiala sie akcja piwo... wtedy sila wyzsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dreamek: Niby studiuję czwarty rok teraz, ale pierwszy raz zdarzyło mi się, że faktycznie nie mogę się na czymś skupić, nigdy jakoś nie odczuwałam nudy w obliczu wiedzy.
  • Odpowiedz
@BotGirl: to podziwiam. Ja mam #!$%@? umysl i na ogol nic mnie nie interesuje jesli odczuwam mus. Teraz bym z checia wrocil do tamtych wykladow nawet zadawalbym pytania... co studiujesz?
  • Odpowiedz
@BotGirl: Jakby charakter pisma miał mówić kim zostanie człowiek to po twoim mogę powiedzieć tylko 1, lekarzem nie będziesz.
Jak wykład Cie nudzi to nie chodź na niego i spożytkuj inaczej ten czas, ewentualnie weź książkę i czytaj sobie.

Filologia angielska oraz psychologia.


Kolegę mam po filologi angielskiej ... i był taki moment że skasował 400zł w jeden wieczór na pomocy w uczeniu się do egzaminu ... (wieczór przed, 400zł
  • Odpowiedz
@BotGirl: szkoda, że jesteś różowym, bo zawsze mnie ciekawiło czy jak chłopak umie rysować to sobie rysuje swoje fantazje i potem do nich fapfapfap.
  • Odpowiedz
  • 0
@zeligauskas: @kurokaeru: Dziwne, zazwyczaj wszyscy mi marudzą, że dziwnie stawiam literki i mają raczej problem z rozczytaniem.

To jest dobry plan, będę nadużywać swojej wiedzy psychologicznej i manipulować ludźmi, by mi płacili krocie za korki (≧∇≦


@Ranger: Jako różowy też bym chętnie to robiła, ale nie umiem rysować facetów ;;
  • Odpowiedz
@BotGirl: wiem, jak się czujesz, bo miałam tak w technikum na zawodowych, jak nasza wykładowczyni gadała o bazach daynch. Mówiła ciekawie, ale zawsze mnie opierdzielała, za to że rysuję (mimo tego, że słuchałam). ale wystarczyło zrobić jeden szkic więcej i jej dać, nie było problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz