Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek ostatnio jest na mnie bardzo zły, wyzywa mnie od idiotów, mówi mi że jestem głupi jak te strony które czytam, mówi że ten wykop wyprał mi mózg, że nie rozmawiamy już tak jak kiedyś, no bo niby jak mam gadać ze sprzętem agd? Według mnie rozmawiamy na poziomie, jak dostojni ludzie, jestem przecież programistą i zarabiam 15k CBLN'ów miesięcznie, mam niebywałe szczęście mirkować z mirkami i mirabelkami, jestem z elity internetu, jestem z wykopu!

Ostatnio się pokłóciłem bo nikt nie będzie miał innego boga nad wykopem i naszym kochanym Administratorem Białkiem, znacie to przykazanie, nie będziesz miał Białków cudzych przede mną? No właśnie...

Ciągle mój #rozowypasek zarzuca mi że nie rozmawiamy już tak jak kiedyś, no cóż, nie sądzę. Odkąd czytam wykop potrafię całymi dniami filozofować nad walką z jedną kaczką wielkości konia, opowiadać o niewidzialnej ręce rynku, zagrożeniach jakie niosą za sobą imigranci, spiskach które nas otaczają, możesz obudzić mnie w nocy i wymienię Ci wszystkie afery które trzęsły wykopem, #elfik wróć cycu!

Ja po prostu chyba nie mogę z tymi #!$%@? lewakami żyć w zgodzie...

Kocham Cię mój wykopie

#pasta