Wpis z mikrobloga

Mirki, nie kumam tych ludzi, którzy przychodzą na zajęcia, wykłady nieobowiązkowe w #studbaza i zasilają szeregi auli począwszy od ostatnich ławek (wyłączając osoby, któe mają np. problemy ze wzrokiem i naprawdę muszą usiąść trochę dalej). Po kiego to w ogóle przychodzić, jak siadasz z tyłu i robisz excele do korpo, zapamiętując tylko nazwę przedmiotu, na którym byłeś A później studia kończą faktycznie barany i ignoranci, którzy po 5 latach nauki wciąż maile rozpoczynają słowem witam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #boldupy
  • 102
  • Odpowiedz
@elmo141: wszystko. ja jak piszę do kogoś wyżej, kto nie jest moim cumplem, to zaczynam od Szanowny Panie X/Szanowna Pani X/Szanowni Państwo etc etc. Witam jest tak #!$%@?, że najchętniej to bym nawet nie czytał dalszej części.
  • Odpowiedz
Witam jest tak #!$%@?, że najchętniej to bym nawet nie czytał dalszej części.


@teh4esz: @fraulein_: Też bym tak nie robił, niestety osoby wyżej postawione często tak piszą maile (przynamniej u mnie). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również ostatnio z biura obsługi pewnej księgarni też tak zaczęli maila.
  • Odpowiedz
@fraulein_: Mnie najbardziej #!$%@?, jak grupa liczy 70 osób a na wykładzie na pytania odpowiadają trzy osoby na krzyż bo nikt nie ma pojęcia, o czym jest mowa na zajeciach. Albo, że na Angielskim mówi się po angielsku i wypada tym językiem władać przynajmniej bardzo dobrze a nie kali jeść kali pić.
  • Odpowiedz
@ArktycznaMalpa: Szanowny Panie, Szanowna Pani, Drogi Panie Mirosławie, Panie Mirosławie.
Witać to nas może mama w domu, albo my możemy księdza po kolędzie. Ja mam to samo, że jak słyszę "witaj" to odechciewa mi się czytać dalej.
@fraulein_: Ja tam siadam w pierwszej ławce, łatwiej się skupić, można zagadać, łatwiej zadać pytanie i wychwycić błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak to podejście o którym
  • Odpowiedz
Mirki, nie kumam tych ludzi, którzy przychodzą na zajęcia, wykłady nieobowiązkowe w #studbaza i zasilają szeregi auli począwszy od ostatnich ławek (wyłączając osoby, któe mają np. problemy ze wzrokiem i naprawdę muszą usiąść trochę dalej).


@fraulein_: Słucham?? Ja nie kumam ludzi, którzy przychodzą na zajęcia, wykłady nieobowiązkowe. Kropka.


  • Odpowiedz
@obiwan: łooo jak kisnę, korposzczurek będzie mnie manier uczył haha xD Jeszcze próbuje mnie obrazić, że niby jestem pierwszakiem na uczelni, o cię nie mogę! Kumplu masz plusa za te pierdoły co żeś napisał.
  • Odpowiedz
@fraulein_: A ja nie wiem jak można chodzić na wykłady i tego nie rozumieć, mam taki wykład z algebry na 1. roku, na którym ponoć pojawia się lista z dodatkowymi punktami na egzaminie. To jasne, że będę chodził, chcę mieć łatwiejsze zaliczeni, tylko z tą różnicą, że wtedy byłem młody i głupi bo stwierdziłem, że warto słuchać i notować. Po czterech latach studiowania jeszcze ANI RAZU nie użyłem wiedzy, nie
  • Odpowiedz