Wpis z mikrobloga

Zapraszam do cotygodniowego, Waszego zestawienie najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm.

Słucham z last.fm - Notowanie: 7 (subskrybuj tag: #sluchamzlastfm)

Polegać ono będzie na pokazaniu 9 najczęściej słuchanych przez Was albumów w minionym tygodniu.

Notowanie będzie się pojawiać co tydzień w niedzielę, w godzinach wieczornych.

Aby wziąć w nim udział należy wykonać kilka prostych czynności:

1. Wchodzimy na stronę: http://tapmusic.net/lastfm/

2. Wpisujemy swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm

3. Następnie wybieramy "7 days", gdyż zestawienie będzie z minionego tygodnia.

4. Następnie wybieramy "3x3", co pozwoli na wygenerowanie 9 najczęściej słuchanych albumów.

5. Klikamy w zakładkę "Advenced Features" i zaznaczamy ptaszkiem: "Display album/artist captions" oraz "Display playcount".

6. Klikamy w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty. Zestawienie może np. zawierać kilka albumów danego artysty i do każdego będzie podana inna liczba odsłuchań utworów na nich zawartych.

7. Zapisujemy obrazek lub kopiujemy jego adres i dodajemy poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).

Uwaga: aby być na bieżąco z każdym notowaniem, to zapraszam do subskrypcji tagu: #sluchamzlastfm

#muzyka #oswiadczenie #lastfm #sluchamzlastfm
Pobierz Emtebe - Zapraszam do cotygodniowego, Waszego zestawienie najczęściej słuchanych albu...
źródło: comment_HLwBIFunqADTL53jF215x4j51T5Nd6fs.jpg
  • 68
@gaska: Zimmerman u mnie od kilkunastu lat na odsłuchu. Dzień bez Boba, dniem straconym. A odsłuchy uzupełniam literaturą na jego temat. Już mi się na półce nie mieści ;)
@Emtebe: omg, jak można słuchać tak dużo jednego artysty w przeciągu tygodnia :/

@AlteredState: za Sransy plus, Aes Dana i Steve Reich też na propsie, ale akurat tych albumów nie znam ()

@W2816: Xploding Plastix tak dawno nie słuchałem ()

@lucku: + Low Roar

@eternalmarcos: >ciekawie xD idź spać, tato :/

@xircom2: mam rozumieć, że same Get Lucky
Pobierz T.....e - @Emtebe: omg, jak można słuchać tak dużo jednego artysty w przeciągu tygodn...
źródło: comment_UAxJpMwWmwmW7jkIT7j7EVNFhPBqtLQv.jpg
@Emtebe: Ja go doceniam, ale nie mam aż takiej fazy. Jakoś mnie tak całościowo po prostu nie nawilża na tyle, zebym go przesłuchiwała na kilkanaście raz w roku.

@The_Apostate: Dobra płyta mi się trafiła, muszę więcej.