Wpis z mikrobloga

@kuba560x: Świecenie dla teamu. wtedy to jest scout pasywny który stoi w krzaku i tylko świeci, czasami strzeli jak może. Albo scout aktywny który piździkuje po polu bitwy i świeci dla teamu i bije się z innymi lekkimi lub zabija arte, flankuje tdki i ciężki. Lekkie są w zasadzie jednymi z ważniejszych czołgów na takiej malinówce czy prochorówce.
@kuba560x: Tak. Nawet dużo jak wyświecisz jakieś 6k dmg to masz tak z 1300expa bez premki. Za samo tylko stanie na prochorowce. Ale Jeżeli nie masz żadnego 7 lub 8 lekkiego to świecenie raczej odpada. na 6 można już próbować. Ale tak do 5tieru lekkie biją się praktycznie jak normalne. Szczególnie taki AMX40 kaczuszka który jest wyprzedzany przez ciężkie.
@kuba560x: Zależy od tego co wolisz. Wszystkie są dobre, tylko zależy jak chcesz grać, na pewno na początek nie polecam amerykańskich z drzewka bulldoga. O ile bulldog jest fajny to początkujący przy T49 dostanie raka. Bardzo fajne są ruskie LTTB i T54 ltw. Ewentualnie AMX 13 90. jest praktycznie nie wykrywalny kiedy stoi w krzaku.
@kuba560x: Mają magazynek 6strzałowy. Czyli mają 6pocisków co 2sekundy i potem ładują 30 i są bezbronne. Penetracji starczy na przebijanie od boku i tyłu, niektóre od przodu. Jest mało zwrotny, dość szybki. Ale trzeba się przebić przez AMXa40 (najlepiej zrobić go z wolnego doświadczenia) aby potem grać ELC który nie obraca wieży, ale to przyjemny czołg nawet. Potem mamy upragnione magazynki.
@KotAlik: Kaczka bardzo fajny tenk. Póki nie rzuci na wyższe tiery to całkiem fajnie nim się odbija, a i coś postrzelać się da. No chyba, że trafi się na Matildę. :>
Jak go expiłem to zawsze miałem bekę, gdy dojechały do mnie 2-3 lighty w piździkach i kręciły się dookoła kaczki w poszukiwaniu weakspotów xD