Wpis z mikrobloga

Z cyklu - dlaczego lubimy naszą pracę.

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy pod wieloma względami ale ta akcja przebiła wszystko. Wchodzi klient i niesie pod pachą gitarę i piecyk. Za nim dzierży jego córa z resztą osprzętu. Rzucił cenę, nawet nie negocjowaliśmy. Zakup dokonany, klient poszedł.

20 minut później wchodzi jeden z naszych stałych klientów z którym przegadaliśmy naprawdę setki godzin. Koleś ogólnie z wyglądu bluza z kapturem, spodnie dresowe - trochę taki wykopowy #sebix :) Przywitał się i od razu podszedł do gitary. Zapytał tylko - mogę przetestować?

To co stało się później zwaliło nas z nóg. Koleś nawinął taki kawałek bliżej nam nieznanego tytułu że wszyscy obecni w sklepie na chwilę zamarli, odwrócili się w jego kierunku i po prostu słuchali. Coś w rodzaju tych sławnych solówek, które grane są na koncertach przez gitarzystów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odłożył gitarę i zorientował się że wszyscy patrzą. Zapytał tylko "no coooo?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw zawiera:
- gitarę elektryczną Epiphone
- piecyk Marshall
- grę Roksmith + kabel do konsoli
- grę Rocksmith 2014 + kabel do konsoli

Ile to może być warte Mirki ?

#ps3 #konsole #gitara #gitaraelektryczna #gry #xgamecenter
xgamecenter_pl - Z cyklu - dlaczego lubimy naszą pracę.

Dzisiejszy dzień był wyjąt...

źródło: comment_i1kQ5WTio6LzEcbMTUzeT7xK2IYouBxl.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl: ogólnie ten epiphone dołączany do rocksmitha... Jest ZA tani, ciekawe jakiej jest jakości... i jak namówili epiphone do podpisania się pod takim produktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl:
Epiphone Junior na allegro za 3 stówy, w sklepie możecie go za tyle wystawić, jak ktoś sie przyjdzie targować to zbijecie trochę, a jak się nie będzie znał to 3 bańki da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piecyk to chyba Mashall MG15CD, za to w sumie nie wiem ile, bo daaaaawno nie szukałem tych mniejszych modeli, ale jak ktoś 2 stówy da to się cieszcie. W sklepie
  • Odpowiedz