Wpis z mikrobloga

Marsz ogólnie spoko, hasła typu "Chwała bohaterom" czy "Polak, Węgier dwa bratankiem" podobały mi się, natomjast przeciwny jestem rzucanym przez ONR słowom w stylu polska dla Polaków.

Sam jestem ciemnej karnacji i dwa razy spotkałem się z kierowanymi w moją stronę atakami "#!$%@?ć islam" WTF... Od zawsze mieszkam w Polsce, pradziadek walczył pod Kockiem, jestem patriotą ale nie faszystą.

Żyjmy w wolnej, bogatej Polsce, wolnej od podziałów i agresji w stronę innych Polaków.
#marszniepodleglosci #patriotyzm #opinia #11listopada
Pobierz ButtHurtAlert - Marsz ogólnie spoko, hasła typu "Chwała bohaterom" czy "Polak, Węgier...
źródło: comment_r6JXVwSxXtg7C0uxH3Zw5Wku2bAgtwRD.jpg
  • 6
@ButtHurtAlert: Ale zauważ, że z punktu widzenia logiki hasło "Polska dla Polaków" nie oznacza "Polska tylko dla Polaków" ;)
Gdyby szła manifestacja i wznosiła hasła "Zniżki w MZK dla studentów!" to przecież nikt by tego nie odeprał jako chęć zabrania zniżek kombatantom czy seniorom :)
@ButtHurtAlert: ja byłem pierwszy raz, wybrałem się po paradzie na krakowskim. 50% sebixów i karyn, 35 młodych i średnich wiekowo spoko ułożonych, 10% starszych babć i dziadków, 5% rodzin z dzieckiem małym, wózkiem :O
muzyka puszczana? jakiś wstrętny #!$%@? patriotyczne gówna których nie da się słuchać,
stałem i myślałem ze swoją kobietą...
#!$%@? GDZIE JEST ROTA?
GDZIE HYMN?
GDZIE STARE PRZYŚPIEWKI?
nigdzie. #!$%@? hasła sebixów z całej polski, multum zmieszanych ideologii,
po drodze zdążył mi się ustawić jakiś gównosebix lat 18 zastawiając mi drogę z groźną miną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ShpxLbh: Nie ogarniam takiej zwierzęcej mentalności. "ty suchać wódz! Wódz mówić prosto! Ty być z nami albo wróg!"