Wpis z mikrobloga

Mircy, jeśli dobrze rozumiem, już po ptakach? Wczoraj po północy założyłem nowe konto, ale nie dostałem do niego żadnych kuponów. Czyli, już nic z nowych?

Jak mi te żółte chińczyki nie wysyłajo wszystkich rzeczy, to może znaczyć, że jakoś mnie zbanowali, czy po prostu trzeba cierpliwie czekać? Jak wygląda ban, piszo "zbanowano cię biały frajerze", czy po prostu jakieś subtelne errory wyskakują?
#jd
EDIT: W sumie widzę, że większość rzeczy wysłali, po prostu nie dostaje maila o każdym z nich.
  • 7
  • Odpowiedz
@yoloBaklawa: U mnie większy wał nie miałem na paypalu wystarczających środków, ale ściągneli 99centów jakoś. Teraz nie mogę używać kuponów, a zostało mi trochę, napisalem do supportu, oszuści normalnie. Kupować mogę, ale kodów nie użyję bo jakis error wyskakuje.
  • Odpowiedz
@yoloBaklawa: Nie bój się, póki co chyba nikt bana nie dostał (tylko trollują tak jak o tych spłatach w ratach, wiem, bo regulamin mam dokładnie przeczytany). Myślę, że zapomniałeś maila tak jak ja (pomyliły mi się w logowaniu) i też tak nie było zamówień, a tu puff i są. Sprawdź swoje skrzynki emailowe. Sprawdź też zakładkę spam w mailach. Jakby Cię zbanowali to na 100% dostałbyś o tym informacje, także spokojnie.
  • Odpowiedz